15:12 Акт прийому-передачі, список та кроки межових знаків (версія 3.3) |
Дана версія скрипту більше не розповсюджується. ДИВІТЬСЯ НОВІШУ ВЕРСІЮ ДАНОГО СКРИПТУ ТУТ Що нового у порівннянні з версією 2, можна переглянути тут
Процедура формування Акта прийому-передачі1. Відкриття карти Відкрити файл XML 2. Нанесення об'єктів прив'язки При потребі, якщо потрібна прив'язка до об'єктів та контурів на місцевості, але на ділянці нема об'єктів, до яких можна здійснити прив'язку, нанести на карту ЛЕП, будівлі чи інші об'єкти, до яких буде здійснюватися прив'язка. 3. Запуск скрипту та вибір варіантів формування Запустити скрипт Акта прийому-передачі, натиснувши на кнопку . Появиться таке вікно: Якщо відключити прив'язку до об'єктів та контурів на місцевості, то в описі межових знаків будуть вказані тільки проміри до сусідніх межових знаків без прив'язки до будівель, ЛЕП і т.п. Самостійний вибір об'єктів прив'язки дозволяє вручну вибирати межові знаки, пропускаючи не потрібні та самостійно вибирати об'єкти, до яких ці межові знаки слід прив'язати. Якщо ВСІ під ряд поворотні точки земельної ділянки є закріпленими межовими знаками, і коли прив'язка всіх точок здійснюється тільки до ОДНОГО об'єкта, тоді самостійний вибір об'єктів прив'язки не потрібний. Якщо ж деякі точки на ділянці треба пропустити, чи прив'язку межових знаків треба зробити до декількох різних об'єктів, тоді дану опцію треба включити. Автомасштаб схеми прив'язки потрібно відключати, коли на карті довга ЛЕП чи інший великий об'єкт прив'язки, якого на схемі повністю не треба, оскільки автомасштаб розраховується по розмаху УСІХ об'єктів на карті. Тут же можна із списку вибрати потрібний масштаб вручну: Пауза для корекції промірів дозволяє вручну підправляти проміри, наприклад, вибираючи інший кут будівлі. Якщо включити Питати інфо про кожний межовий знак, то при виборі кожного межового знака буде з'являтися таке вікно: При включеній опції Відсутній кадастровий номер кадастровий номер по тексту Акту та в Кроках прописується без останніх чотирьох цифр: 4621286800:02:001:_____ Якщо не потрібно, щоб дата межових знаків ставилася автоматично, у відповідному полі для введення можна вказати потрібну дату самому чи вибрати із списку один із варіантів: Коли виключений діалог Питати інфо про кожний межовий знак Інформація з поля Вид межового знака за замовчуванням прописується автоматично в опис межового знака, і виводиться як значення за замовчуванням, коли цей діалог включений. Назва об'єкта, до якого здійснюється прив'язка визначається автоматично по id об'єкта:
Але, якщо id об'єкта прив'язки інший, тоді його назвою стає значення, яке вказане в пункті Прив'язувати за замовчуванням до. Дальше можемо підкорегувати Прізвище Ім'я По Батькові в давальному відмінку, якщо автоматичне відмінювання з цим не добре справилося. Ця інформація підтягується потім в Акт. 4. Процес формування Якщо включена прив'язка до об'єктів та контурів на місцевості та включений самостійний вибір об'єктів прив'язки - потрібно по черзі вибирати межовий знак та об'єкт до якого він буде прив'язаний. 5. Завершення формування В результаті автоматично будуть сформовані Акт, схема, список та кроки межових знаків, які можна зразу роздрукувати чи зберегти, щоб роздрукувати пізніше. В скрипті є ще ДОДАТКОВІ НАЛАШТУВАННЯ, які відкриваються, коли у вікні при запуску скрипту в останньому рядку Відкрити інші налаштування поставити "так": Якщо включити Продовжувати нумерацію знаків, то скрипт буде вести власний реєстр номерів МЗ, продовжуючи нумерацію наступної ділянки номером, наступним після того, яким був закінчений попередній сеанс. Скрипт може відразу зберігати готовий звіт у папці, де знаходиться обмінник. На титульній сторінці Акту підписи під основним текстом переміщуються вниз автоматично, в залежності від висоти основного тексту. Але якщо це не потрібно, то можна відключити. Наступні 4 опції дозволяють включити підтягування у Акт ПІБ місцевого голови та (чи) землевпорядника не безпосередньо із файлу XML, а із текстового списку, із папки Lists. Назву таких списків можна задати у відповідних полях. Формат такого списку повинен містити КОАТУУзнак табуляціїПІБ, наприклад: 4621283300 Петров Петро Петрович Слово "землі" в списку суміжників - нова опція, добавлена у зв'язку з тим, що в різних організаціях чи ФОП по різному заповнюються суміжники. Якщо тут поставити "так", то отримаємо такий вигляд списку суміжників:
Тобто, перед назвою кожного суміжника буде слово "землі". При чому, якщо в описі деяких суміжників воно вже було, то дублюватися не буде.
Як бачимо, коли суміжний землевласник фізична особа, слово "землі" зникає. Тобто, тут дана опція потрібна. Але особливістю даного прикладу є те, що в XML юридичні суміжники заповнені із уже наявним словом "землі" (н-д, землі Довжанської ЗОШ, землі комунальної власності тощо)
В даній версії скрипту добавлена ще одна можливість контролю суміжників - можливість вказувати, які суміжники викидати із списку для підпису внизу. комунальної Скрипт порівнює перше слово (якщо суміжник починається із слова "землі" - то друге) в описі суміжника і порівнює його з кожним словом із цього списку. Якщо знайдено співпадіння, то такий суміжник ігнорується. Якщо суміжник прописаний як "землі заг.кор.(дорога)", то першим словом тут буде "заг", тобто перша частина до крапки першого слова, ігноруючи слово "землі". ВІДЕО, як це працює Даний скрипт більше не розповсюджується, бо є його НОВІША ВЕРСІЯ
Читайте, як редагувати ваші реквізити. |
Щоб придбати скрипт собі чи отримати техпідтримку, пишіть на email: fendak@ukr.net. |
Телефон для довідок: (097) 547-48-55. |
Скрипт компілюється під ключ ліцензії Digitals. Його можна переглянути в меню Допомога - Про програму. Програма має бути нової версії.
|
Всього коментарів: 91 | 1 2 » |
| |
1-20 21-37 | |