Головна » 2016 » Серпень » 29 » Скрипт-модуль "Документація" (Версія 3.01, 14.08.2021)
23:26
Скрипт-модуль "Документація" (Версія 3.01, 14.08.2021)

Що нового?

Модуль призначений для формування текстових та графічних звітів в програмі Digitals, а також передачі даних з XML через буфер обміну в MS Word чи інший текстовий редактор.

Після встановлення появиться нова панель інструментів:

Перша кнопка - налаштування модуля.

Друга кнопка - формує документацію.

Третя - друкує, послідовно виділяючи, всі аркуші.

Для формування звіту потрібно відкрити файл (чи декілька файлів) XML та запустити кнопку Формування документації (кнопка 2).

Звіти формуються на основі шаблонів, які може створити кожен не володіючи навиками програмування. Достатньо вміти створювати на карті текстові поля і відповідно їх форматувати (розмір, тип шрифту, ширина, висота тексту тощо). Також є можливість передачі даних у звичайні документи MS Word чи OO Writer методом "злиття" з таблицею Exel.

Шаблонами модуля стають всі файли dmf чи dmt, що знаходяться в папці Doc.

Для автоматичного заповнення шаблонів модуля в текст достатньо вставляти спеціально створені для цього символи (т.зв."змінні"), які являють собою коди вигляду $NM, $AD, $TX та інші (повний перелік та їх значення додається), на місці яких після формування з'являться відповідні значення з файлу XML.

Наприклад, якщо поставити в текст змінну $NM, то на її місці появиться Прізвище Ім'я По-батькові землевласника/землекористувача, на місці $AD - адреса ділянки і т.д.

Скрипт-модуль вміє формувати документацію, як по одній ділянці, так і по багатьох відразу (в одній документації), прописує усіх співвласників, формує експлікації угідь, суміжників за сторонами світу, автоматично читає з Публічної кадастрової карти кадастрові номери суміжників, описує обмеження та багато іншого.

Модуль вміє автоматично сортувати шаблони за видом документації. Для цього до назви папок з шаблонами треба додати код виду документації, наприклад, Doc004, Doc006 і помістити туди необхідні шаблони. Тоді, в залежності від того, який вид документації вказаний у XML, з тої папки будуть підтягуватися шаблони.

Процедура формування документації від А до Я (відео)

1.Відкриваємо в Digitals файл XML (чи декілька файлів). Якщо відкрили декілька файлів, то активуємо першу вкладку зліва (детальніше про формування документації щодо поділу чи об'єдання ділянок читайте ТУТ)

2.Запускаємо скрипт кнопкою 

3.Появиться таке вікно:
Тут вказуємо стать, перевіряємо чи добре відбулося автоматичне відмінювання в родовому та давальному відмінках, вводимо, якщо потрібно, замовника робіт. Бо він може бути іншим, ніж особа, яка фігурує в документації, як власник/користувач, наприклад, якщо робимо документацію на померлу людину чи по довіреності. На юридичну особу вікно має дещо інший вигляд.
Вид документації підтягується з файлу XML. Але тут його можна змінити для конкретного звіту (без зміни в XML).
При натисканні на кнопку Які шаблони? справа появиться такий список: 

Графічні (тобто, картографічні, такі як Кадастровий план, План меж) - це шаблони, які мають розширення файлу *.dmt і являють собою шаблони, в яких на карті, крім тексту повинна з'являтися ще й сама ділянка.

Текстові - відповідно, без ділянки, тільки текст (н-д, Титулка, Пояснювальна записка, Завдання).

Всі - це графічні і текстові разом.

Якщо вибрати пункт Одна сторінка, то пізніше появиться список усіх доступних шаблонів у відповідній папці згідно виду документації і можна буде вибрати одну із сторінок, щоб формувалася тільки вона. Зручно, коли треба заново передрукувати якусь одну сторінку. І, щоб не формувати знову весь комплект, можна вибрати даний пункт.

В поле Які шаблони можна, також, вводити цифри, що відповідатиме кількості сторінок з переліку, які потрібно роздрукувати. Наприклад, якщо ввести цифру 2 - то можна буде один за одним вибрати зразу два шаблони для формування.

Якщо вибрати Тільки в буфер обміну, то в Digitals не буде формуватися взагалі ніякий звіт, а вся зібрана інформація буде передана в буфер обміну для MS Word чи OO Writer та запущений відповідний редактор.

Загальний режим звіту - Одиночний або Груповий.
Одиночний - документація формується тільки по одній відкритій в Digitals ділянці.
Груповий - відразу по всіх з обробкою даних в одну документацію. 

Фактично, одиночний режимі звіту потрібно вибирати тільки тоді, коли в Digitals, крім ділянки XML після цього ще відкриті якісь карти. Тоді, щоб скрипт не збирав з них також інформацію, режим звіту треба поставити Одиничний.

Читати кадастрові номери суміжників з НКС - дозволяє включити автоматичне заповнення в суміжниках кадастрових номерів згідно кадастрової карти.

Якщо в налаштуваннях скрипту включена опція - Питати додаткову інформацію, то додатково в даному вікні будуть ще доступні 4 рядки: Дата договору на виконання робіт, Номер договору, Додаткова інформація 1 та Додаткова інформація 2В поля Додаткова інформація можна ввести будь-яку інформацію (наприклад, вартість документації по договору, номер ділянки паю тощо), яка буде доступна в шаблонах як перемінні $Info1 та $Info2.

Якщо вид документації 004 чи 015 (зміна цільового призначення), то появиться ще одне діалогове вікно:

в яке потрібно ввести додаткову інформацію про проект, якої нема в обміннику. Це, зокрема, цільове призначення, форма власності, назва власника/користувача до відведення. Також, провінція та шифр агрогрупи ґрунтів (якщо декілька - то вводити через похилу риску (/) ) та інший опис ділянки. При цьому майже по кожному пункті є випадаючі списки з можливістю вибрати потрібний пункт.

4. Результат:

  • Якщо включені Графічні чи Текстові шаблони, то через декілька секунд отримаємо готовий звіт. Кнопкою  друкуємо, закриваємо поточну та відкриваємо наступну сторінку звіту.
  • Якщо включений звіт в буфер обміну, то в кінці запуститься таблиця Змінні скрипту.xlsx, в якій треба вибрати першу клітинку під заголовком (вкладка Для злиття) та натиснути Ctrl+V. В результаті дані з буфера обміну будуть вставлені в цю таблицю і передані у відповідні шаблони MS Word чи OO Writer.

Кілька ділянок в одну документацію

Для того, щоб сформувати документацію відразу на декілька ділянок, потрібно відкрити в Digitals всі файли XML (кожен окремо; не на одній карті) і активувати першу вкладку зліва, з якої слід починати. Якщо ділянки з різним цільовим призначенням, то першою вкладкою має бути той XML, цільове призначення якого повинно стояти першим (наприклад, спочатку - ОЖБ, потім - ОСГ). При цьому, в налаштуваннях повинен бути включений Груповий режим. Після запуску формування, скрипт збере інформацію з кожного відкритого обмінника і сформує результат в одній документації.

Якщо потрібно, щоб той чи інший шаблон в Груповому режимі формувався окремо по кожній ділянці, то для цього треба просто додати в нього будь-який об'єкт в шарі XML Земельна ділянка і розмістити десь за межами видимості друку. Таким чином, даний шаблон буде одиничний і, якщо кількість ділянок в документації 5, то за даним шаблоном сформується 5 копій даної сторінки по кожній ділянці. Одиничними являються, також, всі графічні шаблони.

Налаштування модуля (відео)

Для налаштування натисніть кнопку 1. Появиться таке вікно:

Перші два пункти дозволяють включати чи виключати відповідний тип шаблонів.
Якщо тут виключити ті чи інші шаблони, то вони потім будуть за замовчуванням виключені у вікні, яке появляється при запуску скрипту (там їх потім можна включити). Зверніть увагу, що якщо тут виключені, наприклад, графічні шаблони, і у вікні, яке появляється при запуску скрипту, вибрати Тип шаблонів Одна сторінка, то для вибору там не буде доступний жодний з графічних шаблонів. Анаголічно і щодо текстових.

Буфер обміну дозволяє формувати шаблони в MSWord чи OO Writer, чи інших сторонніх програмах за допомогою передачі даних в буфер та програмного "злиття" таблиці даних із текстовим редактором (кожного разу при завершенні роботи буде автоматично відкриватися сторонній редактор).

Груповий режим дозволяє обробляти відразу всі відкриті обмінні файли XML в одну документацію. Обробляються тільки ті обімнники, які відкриті праворуч від активного. Якщо праворуч від активної вкладки не відкрито жодного обмінника - то опція працює в одиничному режимі.

Інфо про кадастрові номери в суміжниках дозволяє навіть при відключеному читанні кадастрових номерів з НКС включити заповнення їх на експлікаціях суміжників згідно наявних даних в обміннику у такій формі: (кадастровий номер ххххх) або (кадастровий номер не визначено) - якщо кадастровий номер суміжника відсутній.

При включеній опції Зберігати звіт там, де обмінник, готовий звіт буде автоматично зберігатися у папці Документація, яка буде створена у тій же папці, де файл XML. Готовий звіт буде зберігатися у форматі dmf.

Коли відключена опція Друкувати сторінки кнопкою №3, то кнопка 3 буде тільки пролистувати та закривати сформовані звіти, не виводячи їх на принтер.

Запитувати додаткову інформацію включає/виключає додаткові поля для заповнення дати та номера договору та іншої додаткової інформації (поля Додатково 1 та Додатково 2), а також включає/виключає додаткове діалогове вікно для проекту відведення, де вводиться інформація про існуючий стан ділянки до відведення.

Опція Вікно перевірки відмінків дає можливість відключити вікно, де можна коригувати відмінювання прізвищ при груповому формуванні звіту. Відключається це вікно тільки для випадків, коли відбувається обробка багатьох ділянок, де більше 3-ох різних власників. Наприклад, для формування кадастрового плану зразу на 100 ділянок.

Провінція цінний ґрунтів підтягується в пояснювальну записку і, плюс до цього, кожна провінція має свої особливо цінні ґрунти, про які скрипт виводитиме попередження в разі попадання ділянки на особливо-цінний ґрунт згідно довідника Digitals\TD\Scripts\PerelikOCGrunt.txt

Якщо в опції Друга система координат вказати додаткову систему координат (крім тої, яка задана в обміннику), то тоді в каталог координат в кадастровому плані автоматично буде додано ще дві колонки - Х та У у вказаній другій системі координат. Коли ця опція порожня (не заповнена) - то каталог формується в одній системі координат, в якій знаходиться обмінник. 

Якщо навпроти "Відкрити власні константи" стоїть "Ні", то на цьому налаштування модуля будуть завершені. Якщо "так" - відкриються наступні налаштування:

Тут можна присвоїти власним спеціальним константам  значення, якими потім будуть заповнюватися шаблони у місцях де стоять відповідні змінні  $Kon1$Kon2 і т.д. Значення констант є постійним. Зберігається в програмі до наступного їх редагування чи видалення.

Дальше відкриється вікно для заповнення інформації про розробника документації:

І останнє вікно налаштувань:

Всі ці дані потім підтягуюся в готові звіти на місця відповідних перемінних.

 Структура папок з шаблонами

Всі основні файли модуля знаходяться в папці Digitals/TD. В даній папці знаходяться також і  шаблони. В комплекті є вже готові 5 папок з шаблонами:

1.TD/Doc - шаблони які запускаються завжди, не залежно від виду документації в XML
2.TD/Doc004 - шаблони які запускаються, коли вид документації 004 (проект)
3.TD/Doc006 - шаблони які запускаються, коли вид документації 006 (технічка)
4.TD/Doc008 - шаблони які запускаються, коли вид документації 008 (поділ/об'єднання)
5.TD/Doc015 - шаблони які запускаються, коли вид документації 015 (зміна цільового)

Також є папка-довідник TD/Doc Довідник, де за замовчуванням знаходяться такі файли:

  •     Всі змінні.dmf - це наглядний перелік майже усіх змінних (більше 200) та їх готових значень по конкретному файлі XML
  •     Таблички експлікацій.dmf - шаблон з готовими експлікаціями.
  •     Табличка параметрів.dmf - шаблон, де знаходиться зразок об'єкта, в якому автоматично заповнюються параметри.
  •     Пісочниця.dmf - просто карта, де можна поекспериментувати із змінними

Щоб запустити шаблони із папки Doc Довідник, потрібно поле вид документації залишити порожнім та потім в діалоговому вікні вибрати однойменний пункт.

В папках TD/Doc, TD/Doc004, TD/Doc006, TD/Doc008 та TD/Doc015 знаходяться окремо для кожного виду документації вже готові:

Як вони виглядають, можна переглянути ТУТ

До папок з шаблонами через пробіл можна додавати різні слова чи словосполучення. Наприклад, Doc004 ФОП, Doc004 ЦДЗК. Тоді, при формуванні, буде виводитися діалогове вікно такого вигляду:

  • ФОП
  • ЦДЗК

І, вибравши те чи інше, отримаємо відповідний звіт.

Аналогічно можна сортувати шаблони для різних потреб. Наприклад, в одну папку кинути частину шаблонів, які друкуються на початковому етапі і назвати її Doc Етап 1, іншу частину в папку Doc Етап 2 і тому подібне.

Створення шаблонів для Digitals (відео)

Для того, щоб додати свій шаблон, створіть чистий листок, вставте туди потрібний текст, і в текст вставте відповідні змінні (див. файл Змінні скрипту.xls в папці TD чи тут на сайті). Збережіть файл у форматі dmf (текстовий шаблон) чи dmt (графічний шаблон) в одній із папок Doc, чи створіть додаткову папку DocХХХ, де ХХХ - вид документації і збережіть в ній.

Для того, щоб вставити в документацію експлікації (угідь, суміжників, обмежень), відкрийте файл Digitals\TD\Doc\Таблички експлікацій.dmf і скопіюйте звідти одну із табличок у свій шаблон:

Також, доступні інші види експлікацій, які можна вставити просто в загальний текст як змінні:

Аналогічні змінні є і по обмеженнях.

Створення шаблонів для MS Word (відео)

Якщо ви вирішили створювати шаблони в зовнішньому редакторі, але не знаєте, що вибрати: Microsoft чи OpenOffice, то рекомендую другий варіант. Бо він не має обмежень у кількості змінних, та й він навіть простіший.

Для того, щоб створити шаблон для MS Word потрібно відкрити вже наявну чи створити нову сторінку в MS Word та зробити "злиття" MS Word та Exel, а саме:

1) Вибрати вгорі пункт меню Розсилки - Розпочати злиття - Майстер злиття...

2) В меню, яке появиться справа - Листи і внизу - Далі. Відкриття документа

3) Знову в меню справа - Поточний документ і внизу - Далі. Вибір одержувачів

4) І ще раз в меню справа - Використання списку - Огляд... та в діалоговому вікні, яке появилося вказати шлях до файлу Digitals\TD\Змінні скрипту.xls

5) У вікні Виділити таблицю вибрати пункт "Для злиття"

6) У вікні Одержувачі злиття зняти галочку навпроти рядка "Змінні скрипту.xls - ОК.

7) Тепер ставимо курсор в тексті в тому місці, де мають появитися відповідні дані з XML (наприклад, ПІБ землевласника, адреса ділянки тощо) та вибираємо пункт меню, що вгорі посередині - Вставити поле злиття. Із списку вибираємо потрібну перемінну (значення перемінних див. в таблиці Digitals\TD\Змінні скрипту.xls на вкладці Список) і вставляємо її в текст. Повторюємо по усіх потрібних перемінних. Для відображення значень перемінних вибираємо пункт меню вгорі - Попередній перегляд результатів.

8) Все. Шаблон готовий. Зберігаємо.

Процедура формування звіту за даним шаблоном виглядає так:
1. Запускаємо формування звіту, вибираємо тип шаблонів Тільки буфер обміну (або інший тип з включеним буфером обміну в налаштуваннях).
2. Після інформації "Дані скопійовано в буфер обміну"  автоматично відкриється файл Змінні скрипту, в якому на аркуші Для злиття треба виділити першу клітинку під заголовком і натиснути Ctrl+V (Вставити), зберегти даний документ. та закрити(!).
3. Відкрити створений шаблон, вибрати пункт РозсилкиПопередній перегляд результатів, як описано вище.

Створення шаблонів для Open Office Writer (відео)

Спершу треба відкрити файл Digitals/TD/Змінні скрипту.xlsx та зберегти у форматі .ods

Щоб створити шаблон для OOWriter, потрібно:

1. Перейти в меню Вставити - Поля - Додатково

2. Закладка База даних - Додати файл бази даних: Огляд - вибрати файл Digitals/TD/Змінні скрипту.ods

3. Натиснути "+" на пункті Змінні скрипту, який появиться після попередньої дії та Для злиття
4. Вибирати потрібні перемінні, клацаючи два рази мишкою на них, перед тим поставивши в документі курсор в те місце, де треба перемінну.

Процедура формування звіту за даним шаблоном виглядає так:
1. Запускаємо формування звіту, вибираємо тип шаблонів Тільки буфер обміну (або інший тип з включеним буфером обміну в налаштуваннях).
2. Після інформації "Дані скопійовано в буфер обміну"  автоматично відкриється файл Змінні скрипту, в якому на аркуші Для злиття треба виділити першу клітинку під заголовком і натиснути Ctrl+V (Вставити), та зберегти даний документ.
3. На шаблоні перейти в меню Вигляд - Джерела даних або просто F4
4. Вибрати рядок з даними та натиснути кнопку Дані в поля:

Див. інструкцію щодо встановлення та стартових налаштувань модуля
Див. історію оновлень модуля

Ціна скрипту разом із шаблонами, які йдуть в комплекті - 600 грн

Щоб придбати скрипт собі чи отримати техпідтримку, пишіть на email: fendak@ukr.net. Версія програми Digitals повинна бути не старішою 29.08.2018 року. Скрипт компілюється під номер ключа ліцензії Digitals.
Категорія: Шаблони | Переглядів: 30604 | Додав: Микола | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 3041 2 3 ... 6 7 »
avatar
301 dipruman • 16:46, 11.10.2021 [Матеріал]
Як замовити скрипти по технічній документації та проекту землеустрою для RTK зйомки. Та вкажіть вартість.
avatar
0
304 Микола • 19:28, 11.10.2021 [Матеріал]
Пишіть на імейл Доступно тільки для користувачів. Вартість скриптів вказана в їх описі в кінці опису (вище коментарів).
avatar
300 vova10071986 • 14:33, 11.10.2021 [Матеріал]
Підкажіть хто знає чому в описі суміжників іноді путає місцями суміжників ? Я неможу знайти що я роблю в деяких випадках не так що вони путаються при цьому в ХМЛ вони стоять там де треба не перепутані.
avatar
302 mal_and • 19:03, 11.10.2021 [Матеріал]
У мене таке виникало, коли я щось недобре робив з шарем суміжників, наприклад, не за годинниковою стрілкою, або дублюється
avatar
0
303 Микола • 19:23, 11.10.2021 [Матеріал]
Після того, як ви зробили файл XML, обов'язково збережіть його, закрийте і вікрийте заново. Таким чином порядок суміжників оновиться за контуром ділянки. Інакше вони йтимуть в порядку їх створення. Це стосується тільки експілкації суміжників, яка формується скриптами. Самі стрілки на плані оновлюються зразу.
avatar
296 CraziRoman5532 • 12:15, 28.09.2021 [Матеріал]
Добрий день. Чи є новий перелік основних законодавчих актів стосовно обмежень?
avatar
0
297 Микола • 12:37, 28.09.2021 [Матеріал]
Добрий день. Так, є. Дивіться Що нового?
avatar
298 mrskorobagatyj • 13:39, 28.09.2021 [Матеріал]
У мене в документі переліку обмежень помилки по площі, а саме в таблиці переліку. Це щось з мого боку не так?
avatar
0
299 Микола • 14:04, 28.09.2021 [Матеріал]
Які помилки? Вишліть скриншот на імейл.
avatar
294 seruy3009 • 13:03, 03.09.2021 [Матеріал]
Добрий день, підскажіть в мене ділянка з вирізаною опорою леп і при формування кадастрового плану скрипт вибиває
Line 4202 @if $ SK2 <> then $L1MSK= @Text [22].Line[$Line]
Incorrect Text.Line index - 2
avatar
0
295 Микола • 18:47, 03.09.2021 [Матеріал]
Добрий день! Див. коментар 213
Проблема в опції "Друга система координат".
avatar
293 planetageo • 14:10, 01.09.2021 [Матеріал]
150595699-06488-246 номер ключа
avatar
289 sirenkoserhiy • 14:23, 30.08.2021 [Матеріал]
Доброго дня! А чому не зробити скрипт для автоматичного створення межових знаків без формування Схеми-відомість? Так як це було в РТК. Там прекрасно працювало і, я думаю, буде працювати тут.
avatar
290 ryvol75 • 16:56, 30.08.2021 [Матеріал]
Можна простеньку послідовність дій зробити окремою кнопкою для видалення старих (двох) та додавання нових МЗ в кожній точці ділянки (у ХМЛ файлі). Якщо неважлива нумерація тотілки вписать "+" для зберігання МЗ у файлі. Попередньо вибрати шар "ХМЛ: Межові знаки".
;Видалить старі МЗ + додати нові
$CountMap=@MapCount
@If $CountMap=0 then @Break Нема жодної відритої карти
@SelectTab 3
Зняти позначку | Всі
@Map.SelectLayer ID70001
Правка | Видалити
Зняти позначку | Всі
Вигляд | Показати всі
@Map.SelectLayer ID70005
[ Операції з об’єктами.Додати вузли ]
@SelectTab 3
avatar
0
291 Микола • 17:14, 30.08.2021 [Матеріал]
А якщо треба ще нумерацію, то можете скористатися скриптом, що розроблений Аналітикою. В меню Вікно він називається Kroky. Перша кнопка додає межові знаки і нумерує.
avatar
292 ryvol75 • 17:18, 30.08.2021 [Матеріал]
Зайві для Вас дії, собі можете не прописувать...
avatar
288 shenakim • 15:13, 28.08.2021 [Матеріал]
Вибачаюсь.  Все працює. Знайшов я де була помилка в налаштуваннях. Але чому так вийшло в мене немає відповіді. Наступного разу буду уважніший
avatar
287 shenakim • 14:16, 28.08.2021 [Матеріал]
В оновленій версії Версія 3.01 перестало читати кадастрові номери суміжників при формуванні документації. Тимчасовий вихід із ситуації знайшов, але він незруки (Запускаю скрипт XML - він читає кадастрові номери, потім на стадії коли вискочило перше вікно із інформацією про ділянку, я відміняю)
Можна повернути в скрипт документація читання кадастрових номерів?
P.S.  Digitals оновлений до останньої версії, пробував понижати версію нічого путнього не вийшло.
avatar
283 vova10071986 • 15:49, 26.08.2021 [Матеріал]
а на плані обмежень КВЦПЗ згадується, чи то так треба?
avatar
284 ryvol75 • 16:00, 26.08.2021 [Матеріал]
У мене згадується ВКЦПЗД -  $CPNazva (код виду згідно КВЦПЗД - $CPKod).
КВЦПЗ та УКЦВЗ припиннили чинність Постановою №821 від 28.07.2021р.
avatar
285 ryvol75 • 16:06, 26.08.2021 [Матеріал]
Потрібно читати як КВЦПЗД - Класифікатор видів цільовогопризначення земельних ділянок
avatar
0
286 Микола • 17:49, 26.08.2021 [Матеріал]
В оновлених шаблонах пише повністю, без скорочень, щоб не було плутанини (так як в додатку 11 Порядку ведення Державного земельного кадастру)

На сайті ще не встиг оновити усі шаблони. 
avatar
281 vova10071986 • 15:06, 26.08.2021 [Матеріал]
Підкажіть на даний час інженер-землевпорядник може використовувати GPS обладнання? Раніше це могли тільки сертифіковані інженери-геодезисти а тепер? Може щось змінилось а я не побачив?
avatar
282 ryvol75 • 15:43, 26.08.2021 [Матеріал]
СІЗ використовувати обладнання може. А підписувать "Матеріали геодезичних вишукувань", топографічну зйомку ― це один з видів геодезичних вишукувань, може тільки СІГеодезист. Тому СІЗ, як варіант, у своїх проектах описують що проводиласт "Кадастрова зйомка". Тут просто гра слів, але працює як громовідвід...
avatar
278 lesivzemres • 16:59, 25.08.2021 [Матеріал]
Я так зрозумів що тепер без генерального плану чи плану просторового розвитку згідно п.3 статті 20 Земельного кодексу України місцеві органи самоврядування не має право надавати рішення. Так а як бути з ділянками за межами населених пунктів??? Надали можливість розпорядження землями  і відразу їх забрали)))
avatar
0
279 Микола • 22:03, 25.08.2021 [Матеріал]
А як бути з селами, в яких відсутні генеральні плани?
Я в такому випадку в пояснювальній записці так і пишу - затверджений генеральний план населеного пункту відсутній. І даю без викопіювання. Нормально проходить реєстрацію та затвердження.
Адже розробити та затвердити містобудівну документацію - це зона відповідальності органів місцевого самоврядування, а тому особа, яка хоче отримати земельну ділянку не може «страждати» від того, що цей орган не виконує своїх обов’язків (є судова практика з цього приводу - постанова Верховного Суду від 06.02.2020 р. у справі № 809/1258/17від 29.04.2020 р. у справі № 816/1752/17).
avatar
0
280 Микола • 14:47, 26.08.2021 [Матеріал]
До речі, уже запрацював сайт, де можна скачати генеральні плани населених пунктів - перейти
avatar
1
274 Микола • 20:30, 14.08.2021 [Матеріал]
Модуль оновлено (3.01). Про оновлення ТУТ
avatar
доброго дня не знайшов де можна скачати оновлений шаблон переліку обмежень
avatar
0
276 Микола • 19:33, 18.08.2021 [Матеріал]
Скачати не можна, бо дане оновлення потребує і оновлення самого скрипту, яке робиться індивідуально для кожного користувача. Для оновлення звертайтесь на імейл. Відповім по мірі можливості. Зараз затримка через те, що ще дещо допрацьовую, бо виникли деякі нюанси з охоронними зонами в пояснювальній записці.
avatar
Зрозумів дякую
avatar
0
273 Микола • 21:29, 31.07.2021 [Матеріал]
Оновлено читання кадастрових номерів суміжників.
Оскільки на новій (від 15.07.2021 року і вище) версії програми Digitals використаний новий швидкий і точний алгоритм читання кадастрових номерів суміжників з використанням API ПКК, то уже відпала необхідність для паузи в скрипті, де можна було корегувати читання кадастрових номерів суміжників. Тому цей діалог відключений. Тепер КН суміжників читаються швидко і точно. Але в скрипті на всякий випадок збережена можливість включити цю паузу для корекції. Щоб її включити знову, потрібно відкрити блокнотом файл Digitals\TD\Scripts\OpysSumiz.txt та поставити "так" в опції $KorekSum

Також прибрано додавання в суміжниках напису "не визначено".

Для встановленя даного оновлення потрібно скачати ЦЕЙ АРХІВ та розпакувати з нього файл OpysSumiz.txt у папку Digitals\TD\Scripts із заміною старого.
avatar
0
272 Микола • 15:46, 31.07.2021 [Матеріал]
В скрипт доданий повний довідник ОТГ (список КОАТУУ сіл - назва ОТГ/назва ради ОТГ). Скачати можна ТУТ. Файли з архіву потрібно розпакувати у папку Digitals/Lists.
avatar
0
271 Микола • 13:27, 28.07.2021 [Матеріал]
В модуль "Документація" додана Відомість про встанволені межові знаки (можна скачати ТУТ), яка аналогічна тій, що формує скрипт Акт, але призначена тільки для випадків, коли усі межі земельної ділянки збігаються з існуючими на місцевості. Тобто, на ній не відображаються проектні межові знаки, проміри від них до будівель.
Відомість потрібно розпакувати в папку Digitals/TD/Doc006.
avatar
268 Kochyr • 14:23, 27.07.2021 [Матеріал]
Микола Ярославович. Допоможіть зробити скрипт щоб при виборі "так" зберігало один файл. А коли "ні" зберігало декілька і першу карту не закривало.$MapCount=@MapCount
@if $MapCount=1 @break
$Print=@Dialog.Select ЗБЕРЕГТИ ОДИН ФАЙЛ?|ні|так
@if $Print=ні then @Goto %Newcopy
@if $Print=так then @Goto %SAVE
@if $Print=0 then @break
@if $Print= then @break
%SAVE
$OriginalMap=@ActivateMap
Файл | Сохранить как...
@Goto %Finisf
%Newcopy
%Start
$OriginalMap=@ActivateMap
Файл | Сохранить как...
%Finisf
@CloseMap $OriginalMap
@if $OriginalMap<=$MapCount @break
@Goto %Start
avatar
0
269 Микола • 19:43, 27.07.2021 [Матеріал]
В процесі розробки. Почекайте.
avatar
avatar
266 mazorchouk85 • 10:14, 14.07.2021 [Матеріал]
Доброго дня а можна зробити в модулі, під час формування, можливість вибору підстави на виготовлення тех.док, багато документацій робиться на підставі права власності і потірбно їх вписувати в пояснювальній і техзавдані...
avatar
0
267 Микола • 20:38, 14.07.2021 [Матеріал]
Доброго вечора. Право власності на будинок можна вводити так само в блок підстави набуття права в xml, або ж в блок додаткової інформації. Тоді буде тягнути цю інформацію в пояснювальну записку.
avatar
261 vova10071986 • 09:32, 08.07.2021 [Матеріал]
А можете підказати як в паці TD створити папку "Doc mijWablon" і щоб модуль зміг її прочитати і на основі наявній в "Doc mijWablon" документів сформував документацію. ?
avatar
0
262 Микола • 10:56, 08.07.2021 [Матеріал]
В описі скрипту про це написано. Просто створюєте в папці TD папку "Doc Мій шаблон", закидуєте туди потрібні вам шаблони і все.
avatar
263 vova10071986 • 12:59, 08.07.2021 [Матеріал]
Дякую знайшов і зробив.
avatar
253 Dodg • 18:48, 05.07.2021 [Матеріал]
В мене той випадок коли ми робимо технічку в місті(зміна власника, кадастровий номер визначений) на ділянці 14 обмежень 01.04, 01.05, 01.08. Якщо встановлювати мз по охоронних зонах, на кадастровому плані така "купа лайна" що задля того щоб всі відомості висвітлити, необхідно на 4 листках розподілити
avatar
0
256 Микола • 21:15, 05.07.2021 [Матеріал]
В складі документації є ще план обмежень. Можете в кадастровому плані послатися на план обмежень: "Обмеження відображені у плані обмежень". Або окремим аркушем кадастрового плану. При чому там викиньте повністю усе, крім штампу і табличок обмежень. А що тут ще можна зробити?
avatar
257 vova10071986 • 18:42, 07.07.2021 [Матеріал]
Добрий вечір. Чому не можливо дозвонитись до Вас? Звоню а трубку ніхто не бере?
avatar
0
259 Микола • 22:57, 07.07.2021 [Матеріал]
Добрий вечір!. Вибачте, не мав можливості сьогодні відповісти.
avatar
260 vova10071986 • 08:13, 08.07.2021 [Матеріал]
Все добре дякую.
avatar
258 vova10071986 • 18:49, 07.07.2021 [Матеріал]
І на елекронну пошту не відповідаєте.
avatar
252 sadist • 17:39, 05.07.2021 [Матеріал]
Доброго дня. У вас в нових шаблонах пише "підчас кадастрової зйомки... погоджуються межі з сусідами", але згідно ст.50 ЗУ "Про землеустрій" в переліку немає погодження меж, окрім того в роз'ясненні Держгеокадастру чітко наголошено що погодження меж не потрібно, а кадастрова зйомка не входить до складу проекту. Виходить що ніякого погодження ні з сусідами ні органом місцевого самоврядування не потрібно, чи я не правий?
avatar
0
255 Микола • 21:13, 05.07.2021 [Матеріал]
Я з вами погоджуюсь. Але деякі представники ОМС прямо кажуть, що не будуть затверджувати проекти, якщо не буде погодження меж. І що ти їм докажеш, якщо пункт б) частини 2 статті 198 Земельного кодексу України передбачає, що кадастрова зйомка включає погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами. 
Землевпорядники виїжджають на виїзди разом з СІЗами і їх керівники хочуть папір, де будуть погоджувати межі.

Якщо у вас не вимагають погодження ОМС - не погоджуйте. Думаю, реєстратори після роз'яснень на симінарах будуть без проблем реєструвати ділянки без погодження меж.
1-20 21-40 41-60 ... 101-120 121-127
avatar