Вся геодезія та землеустрій в одній ліцензійній програмі
Digitals забезпечує автоматизацію геодезичних робіт від обробки польових вимірів до створення обмінних файлів, кадастрових планів і техдокументації.
Не потребує додаткових програм, таких як Autoсad або MapInfo.
Створює графічні і текстові документи на основі шаблонів, що дозволяє максимально автоматизувати процес і легко адаптувати його під будь-які вимоги.


Сумісність і універсальність
Програму вже багато років використовують тисячі організацій по всій Україні та за її межами. Підприємства Укргеодезкартографії створюють карти в форматі Digitals DMF. Це дозволяє легко обмінюватися цифровими картами без втрати їх змісту та оформлення.
Програма також відкриває і записує карти в популярних форматах AutoCAD DXF / DWG, ArcGIS Shape, MapInfo MID / MIF, Мікростанція DGN, Панорама TXF та інших. Digitals безпосередньо відкриває растри, які мають геодезичну прив'язку в форматах GeoTIF, ArcInfo World File і MapInfo TAB.


Універсальна платформа з величезним набором функцій
В Digitals ви зможете обробляти теодолітну і тахеометричну зйомку, створювати топографічні і спеціальні карти і плани, накопичувати кадастрову базу даних, будувати моделі рельєфу і моделювати горизонталі, розраховувати площі і обсяги, переглядати карти в тривимірному вигляді, використовувати супутникові знімки, ортофотоплани і скановані карти, створювати текстову і графічну документацію.


Потужне картографічне ядро
Графічне ядро програми використовується в цифрових фотограмметричних станціях Дельта, відомих у всьому світі. Дозволяє створювати векторні топографічні плани і карти в умовних знаках. Суміщає векторні карти і растрові зображення, такі як результати аерокосмічної зйомки, ортофотоплани, скановані карти і схеми. Дозволяє накопичувати сотні тисяч об'єктів в одній карті. Не висуває особливих вимог до системи і нормально працює навіть на застарілих комп'ютерах.


А що конкретно вміє Digitals?


Digitals вміє все те, що і будь-яка інша землевпорядна програма, а також дещо, чого інші програми робити не можуть, наприклад ...


Завантаження супутникових знімків з Google Maps і Virtual Earth
Маючи підключення до Інтернет і карту будь-якої території в відомій системі координат, можна автоматично завантажити растрову підкладку прямо в карту. Знімки завантажуються «на льоту» і трансформуються в потрібну проекцію (СК63, СК42, і т.д.). Це дозволяє легко контролювати просторове положення кадастрових обмінних файлів та інших об'єктів. Зйомка всій території земної кулі доступна з дозволом від 15 до 0,6 м.


Вставка в карту і зшивання безлічі растров
Груповий режим трансформування растрів, дозволяє зшивати безліч окремих планшетів в єдиний файл. Створення динамічних растрових мозаїк, із завантаженням вихідних зображень на льоту з вихідних файлів без їх трансформування. Відсутність обмежень на сумарний розмір мозаїки. В карту можуть бути одночасно додані тисячі сканованих растров, космічних знімків та ортофотопланів.


Багатокористувацький режим роботи
Є можливість зберігання карт в безкоштовній PostgreSQL або комерційної СУБД MS SQL базі даних. При цьому забезпечується одночасний доступ до даних безлічі користувачів. Зміни, внесені одним користувачем, відображаються на екранах всіх інших користувачів. СУБД забезпечує цілісність даних, створення резервних копій, призначення прав користувачів.


Розвинені засоби редагування карт і планів
Digitals містить потужний векторний редактор з простими у використанні інструментами редагування, додавання кадастрової інформації за допомогою настроюваних форм введення, створення текстових підписів і таблиць, вставки об'єктів з офісних додатків з використанням OLE. Дозволяє використовувати формули, функції, програмовані кнопки і макроси для автоматизації рутинних процесів. Виконує контроль топології - вкладеності, перетину, збіги контурів з автоматичним виправленням помилок.


Розширюваність програми
Digitals Professional це далеко не межа. При необхідності, ви зможете розширити функціональність до рівня Delta / Digitals, додавши модуль стереоскопічної обробки аерофотозйомки, створення мозаїчних ортофотопланів і навіть планування та виконання злетів аерозйомки. Час, витрачений на освоєння Digitals, не пропаде даремно, оскільки це інструмент, зростаючий разом з вашими запитами.


Робота з растровими зображеннями
Є інструменти для корекції зображення, конвертації в різні формати, створення піраміди масштабів і геодезичної прив'язки растров. В якості растрової підкладки при оцифрування можна використовувати аерофото і космічні знімки, скани паперових карт, планів і схем. Забезпечується швидке відображення зображень великих розмірів без повної їх завантаження в пам'ять.


Відображення карт в тривимірному вигляді
У відмінності від більшості землевпорядних пакетів і ГІС, всі карти в Digitals є тривимірними. Будь-яка карта може бути представлена в 3D, дозволяючи розглянути її з різних кутів зору. Дана можливість корисна для контролю правильності призначення висот об'єктам карти. Якщо карта містить модель рельєфу, вона може бути представлена у вигляді поверхні. У звичайному режимі відображення можна розглядати в 3D виділені об'єкти в в додатковому вікні - навігаторі.


Замовити Digitals чи Скачати Demo-версію
 

Читайте також - Про програмне забезпечення Digitals