Див. історію попередніх версій

Версія 2.18

1. Додано автоматичне визначення статі (для фіз.осіб) та роду (для юрид.осіб). 
Автоматичне визначення статі відбувається по спеціальних довідниках із списками чоловічих та жіночих імен. Перелік чоловічих імен - NamesM.txt, жіночих - NamesF.txt. Якщо землевласник юридична особа - то рід за замовчуванням жіночий (н-д, та-то місцева рада - вона). Та є спец. довідник для середнього роду - NamesN.txt. Тут перераховані слова, наявність в назві землевласника яких свідчить про те, що рід середній (н-д, підприємство, товариство тощо - воно). Довідники знаходяться у папці TD\Scripts

2. Звужено рамки по краях листів та розширено штампи в графічних шаблонах, щоб більше об'єктів вміщалося на листі. 

3. На кадастровому плані для проекту тепер цільове призначення не проектне, а існуюче (яке по довідці 6-зем). Аналогічно і угіддя (проектні перенесено в сторону, але не видалено, щоб у випадках, коли на ділянці уже є будівлі, можна було поставити дві експлікації. Постійно ставити дві експлікації не рекомендується, бо деякі експерти дають зауваження, що експлікація угідь має містити тільки інформацію про існуючий стан угідь.)

4. Додано 4 нових шаблони: 



5. Додано окремі шаблони для тахеометричної зйомки: 
Зміст 
Пояснювальна записка 
Також на сайті в меню "Зразки документації" оновлено всі зразки документацій. 

6. Додано нові перемінні: 
$TDTyp - Тип документації (проект чи технічка) - Значення: проект/документація 
$TDTypRod - Тип документації (проект чи технічка) в родов. відм. - Значення: проекту/документації 

7. Виправлено помилку, яка інколи виникала при читанні кадастрових номерів суміжників (доводилося для ділянок неправильної форми перед формуванням звіту відключати читання КН суміжників). 

Версія 2.19

Додано новий режим звіту - табличний. Активується він, коли закрити всі карти у програмі Digitals до появи сірого фону і натиснути на кнопку скрипту. В результаті появляється діалогове вікно, де можна вибрати зразу цілу папку з файлами, по яких буде сформовано звіт (наприклад, річний по зроблених документаціях). Див. схожий скрипт - Звіт по готових файлах XML. Але тут в результаті вся іформація з обмінників копіюється в буфер обміну і вставляється у таблицю "Змінні скрипту". А там потім вже можна вибрати, які колонки потрібні, викинувши зайві.  

Добавлена нова опція для тих, хто використовує модуль одночасно для різних організацій. Тепер назву організації можна прописувати не тільки до папок з шаблонами, але і до файлу Digitals/TD/Константи.txt (так само через пробіл, наприклад, Константи ФОП.txt). Таким чином, для різних виконавців робіт можна мати різні константи, де є інформація про виконавця. Тільки усі, крім основного, файли Констант редагувати слід у блокноті. В кнопку налаштувань модуля вони не підтягуються. 

В діалоговому вікні, яке появляється на початку, в рядках Додатково1 та Додатково2 підключені списки scrDocDod1.txt та scrDocDod2.txt, в які, при необхідності, можна заносити потрібні дані в залежності від того, що Ви вводите у дані поля. В перше поле, можна, наприклад, заносити вартість документації, яка підтягується в договір на виконання робіт. А в даний список - різні варіанти вартості для тих чи інших робіт, щоб не вводити кожного разу заново. 

Додано перемінні: 
$1Sumiz - значення першого суміжника 
$2Sumiz - значення другого суміжника 
$3Sumiz - значення третього суміжника 
$4Sumiz - значення четвертого суміжника 
$5Sumiz - значення п'ятого суміжника 
$6Sumiz - значення шостого суміжника 
Ці ж перемінні винесені у таблицю "Для злиття". Так що тепер можна отримати експлікацію суміжників і в документі MS Word, пославшись на відповідну ячейку. Правда, дана експлікація буде обмежена 6-ма суміжниками. Але в основному більше на ділянці і нема. Якщо ж на ділянці буде більше суміжників - то всі вони будуть через "\" дописані до перемінної $6Sumiz, щоб потім можна вручну їх розділити Enter-ом. 

За замовчуванням для проекту відведення цільове призначення до відведення тепер 016.00 Землі запасу. 

Серед іншого: 
- виправлена помилка, коли інколи після збереження у папці Temp до назви сторінки додавало "(1)" 
- виправлена незручність, коли при формуванні звіту аж два рази попереджало про те, що ділянка не відповідає нормам безкоштовної приватизації у разі такої невідповідності. 

Оновлено шаблони: 
Каталог координат (тепер автоматично формується на декілька сторінок, якщо координати не влізаються на одну сторінку).

Версія 2.20

Додано два нові види експлікацій угідь: 
 

Перша табличка додана, оскільки вона популярна в багатьох розробників документацій. Друга - згідно додатку 11 до ПОРЯДКУ ведення Державного земельного кадастру. Особливістю другої таблички є те, що в ній завдяки спеціальному новому алгоритму, який тепер вмонтований у модуль "Документація", зразу читаються і площі охоронних зон для кожного з угідь. При цьому, навіть якщо одне угіддя покривають декілька різних обмежень, площа обмежень буде складати тільки частину угіддя, яка покрита будь-яким обмеженням, не залежно від кількості нашарувань різних обмежень. 

Дані таблички експлікацій ідентифікуються по id 12455 та 12454, а також по перемінних $Expl2 та $Expl3. По id зручніше, бо можна задавати розміри колонок і атрибути таблиць (див файл Digitals\TD\Doc Довідник\Таблички експлікацій.dmf). Повний перелік табличок експлікацій можна подивитися ТУТ

Додано можливість підключати до модуля власні скрипти. Власний скрипт можна прописати в файлі Digitals\TD\Scripts\MyScript.txt. Наприклад, туди можна помістити скрипт, який перевіряє, чи сходяться площа ділянки із загальною площею всіх угідь. І якщо не сходяться - то буде появлятися відповідне попередження, щоб спершу підкорегувати угіддя. 

Ще один приклад - перед формуванням документації потрібно перевіряти, чи нема на ділянці для ОЖБ угіддя 013.00 і якщо є - виправляти на 007.01, бо, як виявилося, 013.00 призначене тільки для господарських дворів. 

Власне, такі два скрипти на даний час і додані у MyScript.txt. Сюди можна дописати і будь-який інший потрібний вам скрипт (наприклад, для автомачного перетворення СК перед друком і тощо). Тобто, дана можливість має бути корисною. 

Оновлено шаблони: 



У завдання внесено зміни згідно зауваження експерта 
 
В кадастровий план додана нова експлікація та покращено дизайн 

Додано перевірку ґрунту на належність його до особливо цінних ґрунтів провінції. Якщо виявлено, що ґрунт належить до особливо цінних, то появляється відповідне попередження. 

Додано перемінну: 
$VidnesdoOCGruntiv - належність ґрунтів до особливо цінних 
Варіанти значення перемінної: 

  • не відносяться до особливо цінних 
  • відносяться до особливо цінних 

Версія 2.21

Додано шаблони для поділу/об'єднання та функціонал автоматичного створення Схеми розподілу (об'єднання). Детальніше про поділ та об'єднання ділянок читайте ТУТ
Додано перемінні: 
$ADSkor5 - адреса ділянки скорочено, тип 5 (по вулиці... /на території) 
наприклад: по вулиці Шкільна, 10 в с.Грушів. 
$ADSkor6 - адреса ділянки скорочено, тип 6 (по вулиці... /на території (без населеного пункту)) 
наприклад: в урочищі "Сад", діл.5. 
Унікальною особливістю даних перемінних є те, що тип проїзду автоматично відміняється в родовому відмінку. Якщо ж адреса без проїзду, то буде просто в с.Грушів чи на території Грушівської сільської ради (якщо за межами н.п.). 
$008Vyd - підвид документації щодо поділу чи об'єднання; результатом є слово поділ чи об'єднання
$008VydRod - те ж саме, тільки в родовому відмінку (поділу/об'єднання
$AreaN - площа усіх ділянок в стовпчик 
$AreaiKN - площа і кадастровий номер усіх ділянок в рядок 
наприклад: площею 0,2500 га з кадастровим номером 4621283300:01:002:0001, площею 0,2000 га з кадастровим номером 4621283300:01:002:0002. 
$KNiAreaN - кадастровий номер ділянок та площа у стовпчик 
наприклад: 
4621283300:01:001:0001 - 0.2500 га 
4621283300:01:001:0002 - 0.2000 га
 
$NZPiAreaN - площа ділянок в стовпчик з номером за порядком (плюс набувачі права, якщо вони не однакові) 
наприклад, якщо землевласники однакові: 
Ділянка №1 - 0.2500 га 
Ділянка №2 - 0.2000 га

чи, якщо не однакові: 
Ділянка №1 (гр.Іванов Іван іванович) - 0.2500 га 
Ділянка №2 (гр.Петро Петро Петрович) - 0.2000 га.
 
$Z20 - у/і/их (спеціальна перемінна, яка залежить не тільки від того, одна ділянка чи декілька, а ще й від кількості ділянок 
наприклад: одну земельнУ/дві земельнІ/п'ять земельнИХ; одну окремУ/ чотири окремІ/ п'ять окремИХ 
$Z21 - ку/ки/ок (спеціальна перемінна, яка залежить не тільки від того, одна ділянка чи декілька, а ще й від кількості ділянок 
наприклад: одну земельну ділянкуКУ/дві земельні ділянкКИ/п'ять земельних ділянОК. 
Перемінні, якщо один чи декілька співвласників: 
$G6 - Я/Ми  
$G7 - шу/симо, наприклад: проШУ/проСИМО 
$G8 - моїй/нашій 
$G9 - ю/ємо, наприклад: даЮ/даЄМО; маЮ/маЄМО 
$KatalogRozp - спеціальний каталог координат усіх точок усіх ділянок, отриманих при розподілі (див. приклад)

Версія 2.22

1. В кадастровий план додано каталог координат, який має дві особливості:
1) В колонку Назва точки записується ім'я вузла полігона із об'єкта Закріплений межових знак, якщо такий наявний в даній точці;
2) Табличка координат тепер одночасно у двох системах координат:

Для цього в налаштування скрипту додана нова опція - Друга система координат:

Коли ця опція порожня (не заповнена) - то каталог формується в одній системі координат, в якій знаходиться обмінник. Якщо ж тут вказати додаткову систему координат, то тоді в каталог автоматично буде додано ще дві колонки - Х та У у вказаній другій системі координат.

Якщо Вам не потрібно в кадастровому плані дві системи координат, то тоді просто залиште старий кадастровий план. Або поставте новий, але в налаштуваннях скрипту не вказуйте другу систему координат.

Щоб поставити такий каталог в інший графічний шаблон, в шаблон потрібно вставити таблицю в шарі id12453 та налаштувати ширину її колонок. Окремо (в будь-якому шарі) до таблиці потрібно додавати шапку (заголовок). Також можна просто скопіювати табличку каталога з кадастрового плану в інший шаблон.

Щодо змін в колонці Назва точки - це призначено для того, щоб назви точок в кадастровому плані відповідали назвам точок в акті прийому-передачі межових знаків. В самому скрипті Акту (у версії 3.1) після формування акту номери закріплених межових знаків зберігаються у файлі XML. Тому, якщо наперед формувати акт, а потім шаблони модулем "Документація", то в XML уже будуть наявні точки, закріплені на місцевості і будуть мати назву, яка відповідає Акту.

2. Якщо кадастровий номер суміжника відсутній - то тепер в однойменний параметр суміжника записується значення "не визначено". Завдяки цьому, при формуванні одночасно текстових та графічних шаблонів, чи графічних в груповому режимі, кадастрові номери з ПКК читаються тільки один раз, що значно пришвидшує роботу скрипту. При повторному запуску скрипту на ту ж саму ділянку - кадастрові номери суміжників уже не читаються також.

3. Для зміни масштабу шаблонів використано нову функцію, яка виключає небажану зміну розміру умовних знаків в шаблонах, коли у властивостях карти включена галочка "Зберігати розміри умовних знаків" та небажану зміну жовтої рамки в шаблоні, коли звіт формувався у масштабах, які менші за 500. Функція працюватиме тільки на новій версії програми Digitals (від 2020 року).

Додано нові змінні:
$SK - система координат, яка вказана в XML
$SK2 - друга система координат, яка вказана в налаштуваннях модуля
$OpysSum6 - експлікація суміжників з повними прізвищем ім'ям, по-батькові
$PosadaZemlevp - повертає посаду землевпорядника по текстовому списку SpPosadZemlevp.txt у папці Lists (потрібно створити за аналогом списку голів). Необхідність такої змінної зумовлена тим, що після створення ОТГ посада землевпорядника часто називається по-різному (головний спеціаліст, інспектор, провідний спеціаліст і т.д.).

Оновлено шаблони:
Кадастровий план (додано новий каталог координат);
Каталог координат (додано, щоб в колонці "назва точки" була назва, ідентична, як в кадастровому плані);
Зміст (з переліку вилучено довідку 6-зем та відомість перетворення координат);
План омбежень (додано каталог координат поворотних точок контурів обмежень).

Додано нові шаблони:
Схема розподілу у форматі А3

Серед іншого:
- виплавлено помилку, коли при формуванні документації більше як на одну ділянку, одна з яких має обмеження, інші - ні, у перемінній $Restr обмеження приписувало до кожної ділянки (помилка була тільки в тих, хто оновив модуль до версії 2.21 влітку 2019 року);
- вдосконалена перевірка ідентичності ПІБ в ділянкак, якщо кожна з ділянок має співвласників.

Версія 2.23
У зв'язку із змінами, що вступили в силу 6 червня (див.Постанову, п.13), в скрипт додано нові обмеження у користуванні - від 10.8 до 10.25, а саме: додано нові змінні для цих обмежень та оновлено 2-гу сторінку шаблону Перелік обмежень.

У зв'язку із відміною форми 6-зем вилучено змінні:
$KZKoddo - містила інформацію про шифр рядка згідно форми 6-зем
$ExplNdo - містила номер рядка згідно форми 6-зем
$KZNazvado - містило назву категорії по формі 6-зем
Також вилучено відповідний пункт із додаткового діалогового вікна, яке з'являється для проектів відведення


Також оновлено шаблон пояснювальної записки: абзац, який містив шифр рядка по 6-зем


замінено на абзац, де вказана назва та шифр згідно КВЦПЗ:


В кадастровому плані змінну $KZNazvado замінено на $KategoryNazvado

Додано нову змінну $DAct2 - опис акту у такій формі: "Державний акт на право власності на землю ЛВ 112233, зареєстрований від 10.10.2010 р. №12345678, ДА по наступній ділянці"

Також тепер якщо в усіх ділянках однаковий державний акт, то він у змінних акту пишеться тільки один раз, а не для кожної ділянки той самий, як раніше.

Версія 2.24
1. Оновлено шаблони пояснювальної записки для проекту відведення:
1) додано вирівнювання тексту по дві сторони;
2) перерозподілено текст по сторінках так, що краще вміщався на першій сторінці;
3) спрощено функціонал переміщення одних написів догори-вниз залежно від висоти інших (меню Карта - Скрипт обробки подій), для кожного з блоків використаний однаковий за структурою код, який при видаленні об'єктів із шаблону виключає появу помилок.

2. Оновлено Кадастровий план для проекту відведення.
Оскільки з появою екстериторіальності ряд реєстраторів постійно давали зауваження, що на кадастровому плані не зрозуміло згідно чого мають бути проектні характеристики ділянки спеціально для них виведено напис із витягом із Закону:

Також з кадастрового плану вилучена експлікація угідь з проектними угіддями. Як і в пояснювальній записці, покращено функціонал переміщення одних написів, щоб не налазили на інші.
В шаблон додано умовні знаки для випадків, коли на ділянці багато обмежень (див. приклад). В такому разі потрібно кожне наступне обмеження вручну виділяти і переводити в іншу штриховку та малювати відповідний прямокутник у таблиці обмежень (автоматично це не робиться).

3. Кардинально змінено План відведення земельної ділянки. Тепер він згідно рекомендацій експертів, які роблять перевірку по екстериторіальному погодженні проектів майже ідентичний Кадастровому плану (щоб легше орієнтуватися при перевірці), тільки з проектними характеристиками земельної ділянки.

4. Повністю вилучено із проектів відведення План меж, оскільки наявність його передбачена тільки в технічних документаціях. Тому оновлено Зміст проекту.

5. Оновлено Завдання для проекту (додано вирівнювання тексту по дві сторони).

6. На численні прохання користувачів, в шаблоні Каталог координат, так само, як і вже раніше в каталозі координат на кадастровому плані можна включити одночасно дві системи координат. Довідка: щоб включити дві системи координат, потрібно відкрити налаштування скрипту та вказати потрібну другу систему в опції - Друга система координат:

Коли ця опція порожня (не заповнена) - то каталог формується в одній системі координат, в якій знаходиться обмінник. Якщо ж тут вказати додаткову систему координат, то тоді в каталог автоматично буде додано ще дві колонки - Х та У у вказаній другій системі координат.
Для цього обов'язково треба оновити шаблон каталогу. Каталог має бути в id12452. Відповідно, Відомості перетворення координат з СК-63 в УСК-2000 як такої, уже не потрібно.

7. Оновлено довідник з переліком ґрунтів (файл scrDocGrunt в папці Lists). Тепер в ньому усі ґрунти, які є на даний час на сайті НГО. Перелік значно ширший ніж в Додатку 4 до Порядку ведення земельного кадастру (а отже, не відповідає йому), але оскільки зараз сайт НГО є авторитетним джерелом даних і багато хто робить викопіювання ґрунтів саме з нього, то виходить, що Додаток 4 просто застарів. І щоб не виникало випадків, що код ґрунту, який взято з сайту НГО не мав у скрипті відповідної йому назви, довідник скрипту оновлено.
До речі, щоб зробити викопіювання з сайту НГО, достатньо зробити скриншот карти на сайті, перейти в шаблон, виділити там прямокутну область (для цього шаблон Ґрунти оновлено, щоб вона була активною) і вставити картинку в неї.

8. Додано нові змінні:
$OpysSum10 - опис суміжників з номером перед ними (порядок аналогічний, як $OpysSum4):
1. Іванов І.І.
2. ПАТ «Львівобленерго»
$Se - Номер секції цільового призначення (A,B,C,D,E,G,H,I,J,K)
$Ko - Код (до крапки) цільового призначення

9. Покращено опис суміжників:
1) сторони світу (пн, сх тощо) тепер читаються швидше, без створення додаткових карт;
2) букви суміжників тепер беруться з Константи UkrainianLetters (меню програми Digitals Сервіс-Налаштування-закладка Головна-Константи), щоб букви в експлікації відповідали буквам на плані;
3) виправлено ситуацію, коли кадастрові номери суміжників на ділянках, які мають увігнуту форму (форму букви Г, форму місяця тощо), геометричний центр яких випадав за межі ділянки читалися зовсім не вірно;
4) додано читання кадастрових номерів внутрішніх суміжників (вкраплених контурів);
5) оскільки в Digitals уже безпосередньо відновлено читання кадастрових номерів суміжників, а доступ до сервера soft.farm закрито, то скрипт знову перероблено для читання кадастрових номерів безпосередньо через Digitals. Див. відео, як користуватися:

6) якщо у вікні смуги прогресу читання кадастрових номерів суміжників натиснули Cansel - то скрипт продовжить роботу без читання кадастрових номерів суміжників, пропустивши читання усіх наступних (раніше зупиняв роботу).

Версія 2.25
Додано (відредаговано) змінні для представників ОМС:
$Holova - голова місцевої ради
$HolovaSkorPIB - голова ради скорочено (Прізвище І. Б.)
$HolovaSkorIBP - голова ради скорочено (І. Б. Прізвище)
$Starosta - староста
$StarostaSkorPIB - староста скорочено (Прізвище І. Б.)
$StarostaSkorIBP - староста скорочено (І. Б. Прізвище)
$Zemlevp - землевпорядник
$ZemlevpSkorPIB - землевпорядник скорочено (Прізвище І. Б.)
$ZemlevpSkorIBP - землевпорядник скорочено (І. Б. Прізвище)
$Prysutniy - посада та ПІБ в родовому відмінку представника ОМС, який був присутній при зйомці
ПІБ представників ОМС підтягуються в шаблони згідно довідників:
- ПІБ місцевого голови - довідник SpHoliv у папці Lists;
- ПІБ старости - довідник SpStarost у папці Lists;
- ПІБ землевпорядника - довідник SpZemlevp у папці Lists;
- посада і ПІБ присутнього при зйомці представника ОМС - довідник SpPrysutnih у папці Lists.
Довідники являють собою звичайті текстові файли (в кодуванні ANSI) такого вмісту:
4621283300   Петров Петро Петрович
4621288200   Іванов Іван Іванович

де в першій колонці КОАТУУ і в другій (через знак табуляції (набирається клавішею Tab на клавіатурі) ПІБ чиновника.

$PosadaHol - посада голови
$PosadaStar - посада старости
$PosadaZem - посада землевпорядника
Список даних посад представників ОМС підтягується з довідників:
- посади голів рад - довідник SpPosadHol  у папці Lists;
- посади старост - довідник SpPosadStar  у папці Lists;
- посади землевпорядників - довідник SpPosadZem у папці Lists
4621283300   Міський голова м.Трускавець
4621288200   Селищний голова смт Східниця

Наявність довідників посад не обов'язкова. При їх відсутності в шаблоні буде писати просто "Голова", "Староста" чи "Землевпорядник". Не обов'язково в довідниках прописувати посади кожного представника ОМС. Достатньо прописати тільки тих, які мають специфічні назви посад. Необхідність таких довідників зумовлена тим, що після створення ОТГ назви посад в них часто називають по-різному (землевпорядник, головний спеціаліст, інспектор із земельних питань, провідний спеціаліст і т.ін.; міський, селищний, сільський голова із зазначенням міста/селища, що є центром ОТГ, заступник і т.ін.).

$PidpZem - риски для підпису голови
$PidpStar - риски для підпису старости
$PidpHol - риски для підпису землевпорядника.
Риски для підпису представників ОМС підтягуються навпроти відповідного представника ОМС тільки за його наявності.
Для чого аж три окремі змінні для однакових рисок?
Бо зручно в Акті узгодження меж усі три посади прописати в одному текстовому блоці (див шаблон Акт погодження меж). Таким чином, при відсутності в конкретному населеному пункті того чи іншого представника ОМС, на його місце буде посуватися інший. Але інколи їх може бути зразу 2, чи зразу три. Тоді треба зразу дві чи зразу три риски для підпису.

Щоб зробити відсутнім (не потрібним для підпису) певного представника (чи то голову, чи то старосту, чи землевпорядника) для певної громади (але водночас щоб для інших вони були присутні), потрібно у відповідному списку прізвищ (SpHolivSpStarost чи SpZemlevp ) навпроти відповідного КОАТУУ просто залишити порожнє значення. Або взагалі стерти даний КОАТУУ із списку. Але, якщо потрібно щоб той чи інший представник ОМС був присутнім в шаблоні, проте, без прізвища (наприклад, не відоме), то тоді в довіднику навпроти відповідного КОАТУУ потрібно поставити знак пробілу - .
Детальніше про це можна почитати в описі скрипту Акт прийому-передачі, список та кроки межових знаків, розділ Підтягування у акт ПІБ місцевого голови, старости та землевпорядника
Увага: Щоб програма Digitals побачила зміни в довідниках після редагування списків перезапустість програму.

Додані нові змінні назви органу місцевого самоврядування:
$RadaOTH - Назва органу місцевого самоврядування (ради) територіальної громади (згідно довідника Lists/RadaOTH.txt)
$RadaOTHRod - назва ради в родовому відмінку
$RadaOTHDat - назва ради в давальному відмінку.

Додані нові змінні адреси ділянки (повний список дивіться в розділі Адреса ділянки файлу Змінні скрипту.xlsx у папці Digitals/TD):
$OTH=Назва територіальної громади (по довіднику Lists/OTH.txt)
$OTHRod=Назва територіальної громади в родовому відмінку (відмінюється автоматично на основі першої змінної, але можливо і по довіднику Lists/OTHRod.txt)
$OTHDat=Назва територіально громади в давальному відмінку (автоматично, або по довіднику Lists/OTHDat.txt)
$Starostat=Назва старостинського округу (по довіднику Lists\Starostat.txt
$StarostatRod=Назва старостинського округу в родовому відмінку (автоматично, або по довіднику Lists\StarostatRod.txt
$StarostatDat=Назва старостинського округу в давальному відмінку (автоматично, або по довіднику Lists\StarostatDat.txt)

Роз'яснення щодо змінних адреси ділянки у зв'язку із створенням ОТГ.
Серед численних змінних адреси ділянки тільки 5 використовують старий довідник рад (RadaRod у папці Lists). І то тільки якщо ділянка за межами населених пунктів. А саме: $ADUrban, $ADUrbanSkor, $ADUrbanSkor2, $AD3, $ADSkor5.
Всі решта тягнуть назву ради з самого обмінного файлу. 
Тому для цих 5 змінних додані дублікати такого вигляду:
$ADUrban - $ADUrbanStarOTH - $ADUrbanStar - $ADUrbanOTH 
Тобто, якщо $ADSkor5 - виглядає як в урочищі "Сад", діл.5 на території Грушівської сільської ради, то інші похідні від неї змінні для ОТГ виглядатимуть так:
$ADSkor5StarOTH - в урочищі "Сад", діл.5 на території Грушівського старостинського округу Меденицької селищної територіальної громади
$ADSkor5Star - в урочищі "Сад", діл.5 на території Грушівського старостинського округу
$ADSkor5StarOTH - в урочищі "Сад", діл.5 на території Меденицької селищної територіальної громади<

Дивіться історію наступних версій