Головна » Файли » Готові скрипти

Створення xml для отримання списку кадастрових номерів
[ Викачати з сервера (2.9 Kb) ] 16.04.2024, 18:03

При відсутності доступу до кадастрової карти, щоб отримати список кадастрових номерів ділянок в межах певного полігону, можна створити хмл на цей полігон і при закиданні на реєстрацію в опції Земельна ділянка утворена шляхом... вибрати Об'єднання раніше сформованих земельних ділянок. Таким чином можна отримати список кадастрових номерів ділянок, які потрапляють в даний полігон. 

Даний скрипт дозволяє швидко створити xml по вибраному полігону з будь-якими даними просто, щоб він пройшов перевірку і його можна було б закинути на реєстрацію для вирішення цієї задачі.

Перша кнопка створює хмл по виділеному полігону.
Друга кнопка очищує знайдені рядки (перед тим їх треба скопіювати в буфер обміну) від зайвого тексту, залишаючи тільки кадастрові номери.

В роботі це виглядає наступним чином:
1. Малюємо на карті контур в будь-якому шарі по межі поля чи населеного пункту, де треба отримати список кадастрових номерів.

2. Виділяємо його і запускаємо скрипт першою кнопкою (не забудьте на карті задати систему координат - у ній буде створений обмінник).

3. Відкриваємо свій електронний кабінет на e.land.gov.ua, переходимо в Перевірка XML - Перевірити, вибираємо даний обмінний файл (файл автоматично створюється у папці Digitals під назвою XMLPoli.xml).
4. Вибираємо опцію Об'єднання раніше сформованих земельних ділянок.

5. Тут же (без завершення процедури реєстрації) отримуємо список кадастрових номерів ділянок, які потрапляють на кадастровій карті в межі нашої ділянки (виділено зеленим).

6. Копіюємо цей список в буфер обміну і запускаємо другу кннопку скрипту. В результаті рядки отримають вигляд просто кадастрових номерів (без слів "перетин 0,00*%").

Ну і дальше цей список можна вставити в електронний кабінет чи в інший скрипт (наприклад, цей) для пошуку даних ділянок і завантаження їх геометрії.

 

Для встановлення скрипту скачайте цей архів і розпакуйте з нього файл у папку Digitals та перезапустіть програму. Після запуску програми появлять нові кнопки.

Щоб при перевірці в електронному кабінеті не було помилки, відкрийте код скрипту (контектсне меню на першій кнопці - Змінити кнопку), знайдіть в правій частині вікна такий рядок (це один рядок, який перенесений на інші):

@Map.Object[$N].Parameter[ID7000007] <Executor><CompanyName>МПП "Приватизація землі"</CompanyName><EDRPOU>12345678</EDRPOU><License><LicenseSeries>АВ</LicenseSeries><LicenseNumber>111111</LicenseNumber><LicenseIssuedDate>2010-11-11</LicenseIssuedDate></License><Chief><ChiefName><LastName>Петров</LastName><FirstName>Петро</FirstName><MiddleName>Петрович</MiddleName></ChiefName><ChiefPosition>директор</ChiefPosition></Chief><Executor><ExecutorName><LastName>Василів</LastName><FirstName>Василь</FirstName><MiddleName>Васильович</MiddleName></ExecutorName><ExecutorPosition>інженер-землевпорядник</ExecutorPosition><Qualification><QualificationNumber>111111</QualificationNumber><QualificationDate>2016-07-24</QualificationDate></Qualification><ContactInfo><Phone></Phone><Email></Email></ContactInfo></Executor><Address><Country>804</Country><ZIP>12345</ZIP><Region>Львівська область</Region><District/><Settlement>м.Трускавець</Settlement><Street>вул.Т.Шевченка</Street><Building>4</Building><Block>-</Block><BuildingUnit>-</BuildingUnit></Address></Executor>

і замініть текст, який тут виділений червоним на свій, скопіювавши з рядка Відомості про виконавця робіт на закладці Інфо (треба виділити шар Реквізити обмінного файлу).

Категорія: Готові скрипти | Додав: Микола
Переглядів: 528 | Завантажень: 112 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 8
avatar
0
4 Микола • 19:29, 25.04.2024
Скрипт оновлено. Змінено іконки та виправлені деякі помилки.
avatar
5 voznykzem • 12:35, 29.04.2024
все одно угіддя не заповняє
avatar
0
6 Микола • 18:29, 29.04.2024
Скачайте ще раз. Дещо змінив щодо цього. Але якщо і далі не заповнюватиме, то напишіть на імейл, підключуся і перевірю на вашому комп'ютері, бо справа напевне в якихось особливостях налаштувань вашої програми Digitals.
avatar
7 voznykzem • 11:01, 30.04.2024
Запрацювало. Дякую. А можна змінити папку де буде зберігатись створений файл? В папсі C:\Digitals не дуже зручно його шукати. Наприклад щоб зберігало на робочий стіл. Дякую.
avatar
0
8 Микола • 21:31, 30.04.2024
Змініть рядок:
@Map.SaveToFile $Papka\XMLPoli.xml
Замість 
$Papka\XMLPoli.xml
вкажіть шлях до вашої папки, наприклад:
 C:\РОБОТА\ФОП
avatar
1 ugreen82 • 12:29, 24.04.2024
Вітаю, при перевірці вибиває помилку. якщо в угідді файлу ввести одиниці вимірювання і код угіддя то перевіряє уже без помилки. то в мене так чи в скрипті можна прописати щоб заповнювало в слої угіддя "одиниці вимірювання і код угіддя"
avatar
0
2 Микола • 21:11, 24.04.2024
В скрипті є код, який має заповнювати угіддя також:
@Map.DeselectAll
@Map.SelectLayer ID70009
$N=@Map.SelectedObject
@Map.Object[$N].Parameter[ID7000901] 007.01 
@Map.Object[$N].Parameter[ID7000902] га

Може у вас в процесі скрипт видає якусь помилку і не до кінця працює? А суміжника створює і заповнює? Файл автоматично зберігається?
avatar
3 ugreen82 • 21:45, 24.04.2024
Я дивився, в скрипті є все так прописано як Ви скинули. Суміжники створюються, файл зберігається автоматично. Скрипт і діджитал ніяких помилок не видає, а як відкрити створений файл то в угідді нема коду і одиниці вимірювань площі. Перевірка в кабінеті свариться, вводиш в ручну код і "га" - проходить перевірку. То не є велика проблема ввести вручну.
Дякую.
avatar