Оновлення Панелі інструментів для теодоліта відбувається автоматично. При черговому запуску скрипту, за наявності оновленої версії, в Digitals появиться інформаційне вікно із пропозицією встановити оновлення:

Якщо натиснути ОК, то відбудеться завантаження з серверу нового файлу скрипту. Для того, щоб появилася оновлена версія скрипту, програму Digitals обов'язково потрібно перезапустити.

Якщо натиснути Cansel, то вікно про оновлення більше не з'являтиметься на протязі поточного місяця. Але наступного місяця воно появиться знову.

У разі, якщо оновлення не було встановлено автоматично (не з'явилось повідомлення, як на зображенні нижче), скористайтеся спеціальним скриптом, який можна скачати ТУТ.

Скрипт потрібно помістити в папку Digitals та перезапустити програму. В результаті має появитися таке повідомлення

Після натиснення лівою клавішею мишки на картинці відбудеться автоматичне завантаження оновленої версії скрипту.

Оновлення до версії 2. Що нового?

Панель інструментів для теодоліта була створена ще в липні 2018 року, до того, як в програмі Digitals з'явилася можливість компілювати скрипти під ключ ліцензії Digitals. Тому в скрипті були використані інші методи захисту. А саме: прив'язка до ПК,  блокування при копіюванні на інший ПК, час для встановлення - 24 години та прив'язка до ключа без приховування коду скрипту. Тому при заміні ПК даний скрипт може переставати працювати і встановити його повторно з того ж самого архіву не вийде. В даній версії відбувається перехід на формат tlс, де наявна тільки прив'язка до ключа Digitals, без прив'язки до ПК та часу для встановлення. Тому наполегливо рекомендую оновити скрипт до даної версії.

В даній версії також вдосконалено формування польового абрису:
- вибирати точки, які зняті з тої чи іншої станції тепер можна масовим виділенням разом із іншими сторонніми об'єктами, всі зайві об'єкти будуть автоматично відсіяні;
- додано можливість підписувати довжину ліній візування (можна включити/виключити у кнопці налаштувань панелі);
- вдосконалено написи у діалогових вікнах вибору станцій зйомки ділянки.

До тепер було два варіанти формування звіту - з ділянкою (коли є готовий файл XML) і без ділянки (просто маючи точки зйомки). Але практика показала, що потрібний ще третій варіант - коли користувач просто малює ділянку в шарі XML Земельна ділянка без суміжників, кадастрової зони і т.д. Тепер додано і такий варіант (наявність ділянки помилку уже не видає).

Вдосконалено першу кнопку панелі:
- при додаванні заготовки з файлу автоматично додаються зразу і пункти ДГМ;
- додано різні дрібні деталі, які покращують зручність використання скрипту як от при виборі пункту Заготовки ходу тепер на екрані видно усі заготовки, при виборі потрібної заготовки і додаванні її на вашу карту, вона автоматично виділяється, щоб зразу формувати звіт другою кнопкою тощо.

Серед іншого:
- на початку запуску скрипту більше не з'являтиметься вікно "Про програму" для зчитування номера ключа.