Головна » 2016 » Серпень » 29 » Скрипт-модуль "Документація" (Версія 4.12 від 03.11.2023)
23:26
Скрипт-модуль "Документація" (Версія 4.12 від 03.11.2023)

Що нового?

Модуль призначений для формування текстових та графічних звітів в програмі Digitals, а також передачі даних з XML через буфер обміну в MS Word чи інший текстовий редактор.

Після встановлення появиться нова панель інструментів:

Перша кнопка - налаштування модуля.

Друга кнопка - формує документацію.

Третя - друкує, послідовно виділяючи, всі аркуші.

Для формування звіту потрібно відкрити файл (чи декілька файлів) XML та запустити кнопку Формування документації (кнопка 2).

Звіти формуються на основі шаблонів, які може створити кожен не володіючи навиками програмування. Достатньо вміти створювати на карті текстові поля і відповідно їх форматувати (розмір, тип шрифту, ширина, висота тексту тощо). Також є можливість передачі даних у звичайні документи MS Word чи OO Writer методом "злиття" з таблицею Exel.

Шаблонами модуля стають всі файли dmf чи dmt, що знаходяться в папці Doc.

Для автоматичного заповнення шаблонів модуля в текст достатньо вставляти спеціально створені для цього символи (т.зв."змінні"), які являють собою коди вигляду $NM, $AD, $TX та інші (повний перелік та їх значення додається), на місці яких після формування з'являться відповідні значення з файлу XML.

Наприклад, якщо поставити в текст змінну $NM, то на її місці появиться Прізвище Ім'я По-батькові землевласника/землекористувача, на місці $AD - адреса ділянки і т.д.

Скрипт-модуль вміє формувати документацію, як по одній ділянці, так і по багатьох відразу (в одній документації), прописує усіх співвласників, формує експлікації угідь, суміжників за сторонами світу, автоматично читає з Публічної кадастрової карти кадастрові номери суміжників, описує обмеження та багато іншого.

Модуль вміє автоматично сортувати шаблони за видом документації. Для цього до назви папок з шаблонами треба додати код виду документації, наприклад, Doc004, Doc006 і помістити туди необхідні шаблони. Тоді, в залежності від того, який вид документації вказаний у XML, з тої папки будуть підтягуватися шаблони.

Процедура формування документації від А до Я (відео)

1.Відкриваємо в Digitals файл XML (чи декілька файлів). Якщо відкрили декілька файлів, то активуємо першу вкладку зліва (детальніше про формування документації щодо поділу чи об'єдання ділянок читайте ТУТ)

2.Запускаємо скрипт кнопкою 

3.Появиться таке вікно:
Тут вказуємо стать, перевіряємо чи добре відбулося автоматичне відмінювання в родовому та давальному відмінках, вводимо, якщо потрібно, замовника робіт. Бо він може бути іншим, ніж особа, яка фігурує в документації, як власник/користувач, наприклад, якщо робимо документацію на померлу людину чи по довіреності. На юридичну особу вікно має дещо інший вигляд.
Вид документації підтягується з файлу XML. Але тут його можна змінити для конкретного звіту (без зміни в XML).
При натисканні на кнопку Які шаблони? справа появиться такий список: 

Графічні (тобто, картографічні, такі як Кадастровий план, План меж) - це шаблони, які мають розширення файлу *.dmt і являють собою шаблони, в яких на карті, окрім тексту, повинна з'являтися ще й сама ділянка.

Текстові - відповідно, без ділянки, тільки текст (н-д, Титулка, Пояснювальна записка, Завдання).

Всі - це графічні і текстові разом.

Якщо вибрати пункт На вибір, то пізніше появиться перелік усіх доступних шаблонів у відповідній папці згідно виду документації, з яких можна вибрати тільки ті, які потрібні.

Якщо вибрати Буфер обміну, то в Digitals не буде формуватися взагалі ніякий звіт, а вся зібрана інформація буде передана в буфер обміну для MS Word чи OO Writer та буде запущений відповідний редактор.

Загальний режим звіту - Одиночний або Груповий.
Одиночний - документація формується тільки по одному, відкритому в Digitals XML.
Груповий - обробляються зразу всі XML, що відкриті праворуч від активного і документації формується зразу на декілька ділянок.

Читати кадастрові номери суміжників з НКС - дозволяє включити автоматичне заповнення в суміжниках кадастрових номерів онлайн згідно кадастрової карти.

Якщо в налаштуваннях скрипту включена опція - Питати додаткову інформацію, то додатково в даному вікні будуть ще доступні 4 рядки: Дата договору на виконання робіт, Номер договору, Додаткова інформація 1 та Додаткова інформація 2В поля Додаткова інформація можна ввести будь-яку інформацію (наприклад, вартість документації по договору, номер ділянки паю тощо), яка буде доступна в шаблонах як змінні $Info1 та $Info2.

Якщо вид документації 004, 015 чи 020, то появиться ще одне діалогове вікно:

в яке потрібно ввести додаткову інформацію для документації, якої нема в обміннику. Це, зокрема, цільове призначення, форма власності, назва власника/користувача до відведення (до інвентаризації). Також тут можна змінити назву провінції та шифр агрогрупи ґрунтів (якщо декілька - то вводити через похилу риску (/) ) та інший опис ділянки. При цьому майже по кожному пункті є випадаючі списки з можливістю вибрати потрібний пункт.

4. Результат:

  • Якщо були вибрані звичайні шаблони, то через декілька секунд сформується готова документація. Кнопкою  друкуємо, закриваємо поточну та відкриваємо наступну сторінку звіту.
  • Якщо включений звіт в буфер обміну, то в кінці запуститься таблиця Змінні скрипту.xlsx, в якій треба вибрати першу клітинку під заголовком (вкладка Для злиття) та натиснути Ctrl+V. В результаті дані з буфера обміну будуть вставлені в цю таблицю і передані у відповідні шаблони MS Word чи OO Writer.

Кілька ділянок в одну документацію

Для того, щоб сформувати документацію відразу на декілька ділянок, потрібно відкрити в Digitals всі файли XML (кожен в окремій вкладці) і активувати першу вкладку зліва, з якої слід починати. Якщо ділянки з різним цільовим призначенням, то першою вкладкою має бути той XML, цільове призначення якого повинно стояти першим (наприклад, спочатку - ОЖБ, потім - ОСГ). При цьому, в налаштуваннях повинен бути включений Груповий режим. Після запуску скрипт збере інформацію з кожного відкритого обмінника і сформує результат в одній документації.

Якщо потрібно, щоб той чи інший шаблон в Груповому режимі формувався окремо по кожній ділянці, то для цього треба просто додати в нього будь-який об'єкт в шарі XML Земельна ділянка і розмістити десь за межами видимості друку. Таким чином, даний шаблон буде одиничний і якщо кількість ділянок в документації 5 - то за даним шаблоном сформується 5 копій даної сторінки по кожній з ділянок. Одиничними являються також всі графічні шаблони.

Налаштування модуля (відео)

Для налаштування натисніть кнопку 1. Появиться таке вікно:

Перші два пункти дозволяють включати чи виключати відповідний тип шаблонів.
Якщо тут виключити ті чи інші шаблони, то вони потім будуть відсутніми у вікні, яке появляється при запуску скрипту, коли там вибрана опція За вибором.

Буфер обміну дозволяє формувати шаблони в MSWord чи OO Writer, чи інших сторонніх програмах за допомогою передачі даних в буфер та програмного "злиття" таблиці даних із текстовим редактором (кожного разу скриптом буде автоматично відкриватися сторонній редактор).

Груповий режим дозволяє обробляти відразу всі відкриті обмінні файли XML в одну документацію. Обробляються тільки ті обімнники, які відкриті праворуч від активної вкладки. Якщо праворуч від активної вкладки не відкрито жодного обмінника - то опція працює в одиничному режимі. Важливо, щоб в Груповому режимі праворуч не були відкриті будь-які інші сторінки, бо скрипт може сприйняти їх за обмінники також.

Інфо про кадастрові номери в суміжниках дозволяє навіть при відключеному читанні кадастрових номерів з НКС включити заповнення їх на експлікаціях суміжників згідно наявних даних в обміннику у такій формі: (кадастровий номер ххххх) або (кадастровий номер не визначено) - якщо кадастровий номер суміжника відсутній.

При включеній опції Зберігати звіт там, де обмінник, готовий звіт буде автоматично зберігатися у папці Документація, яка буде створена у тій же папці, де файл XML. Готовий звіт буде зберігатися у форматі dmf.

Коли відключена опція Друкувати сторінки кнопкою №3, то кнопка 3 буде тільки пролистувати та закривати сформовані звіти, не виводячи їх на принтер.

Запитувати додаткову інформацію включає/виключає додаткові поля для заповнення дати та номера договору та іншої додаткової інформації (поля Додатково 1 та Додатково 2), а також включає/виключає додаткове діалогове вікно для проекту відведення, де вводиться інформація про існуючий стан ділянки до відведення.

Опція Вікно перевірки відмінків дає можливість відключити вікно, де можна коригувати відмінювання прізвищ при груповому формуванні звіту. Відключається це вікно тільки для випадків, коли відбувається обробка багатьох ділянок, де більше 3-ох різних власників. Наприклад, для формування кадастрового плану зразу на 100 ділянок.

Провінція цінних ґрунтів в стандартних шаблонах зараз нікуди вже не підтягується. Але опція залишена, бо для деяких (наприклад по зміні складу угідь) видів документації ця інформація може бути потрібна. Кожна провінція має свої особливо цінні ґрунти, про які скрипт виводитиме попередження в разі попадання ділянки на особливо-цінний ґрунт згідно довідника Digitals\TD\Scripts\PerelikOCGrunt.txt

Якщо в опції Друга система координат вказати додаткову систему координат (крім тої, в якій знаходиться обмінник XML), то тоді в каталог координат в кадастровому плані автоматично буде додано ще дві колонки - Х та У у вказаній другій системі координат. Коли ця опція порожня (не заповнена) - то каталог формується в одній системі координат, в якій знаходиться обмінник. 

Якщо навпроти "Відкрити власні константи" стоїть "Ні", то на цьому налаштування модуля будуть завершені. Якщо "так" - відкриються наступні налаштування:

Тут можна присвоїти власним спеціальним константам  значення, якими потім будуть заповнюватися шаблони у місцях де стоять відповідні змінні  $Kon1$Kon2 і т.д. Значення констант є постійним. Зберігається в програмі до наступного їх редагування чи видалення.

Дальше відкриється вікно для заповнення інформації про розробника документації:

І останнє вікно налаштувань:

Всі ці дані потім підтягуюся в готові звіти на місця відповідних перемінних.

 Структура папок з шаблонами

Всі основні файли модуля знаходяться в папці Digitals/TD. В даній папці знаходяться також і  шаблони. В комплекті є вже готові 6 папок з шаблонами:

1.TD/Doc - шаблони які запускаються завжди, не залежно від виду документації в XML
2.TD/Doc004 - шаблони які запускаються, коли вид документації 004 (проект)
3.TD/Doc006 - шаблони які запускаються, коли вид документації 006 (технічка)
4.TD/Doc008 - шаблони які запускаються, коли вид документації 008 (поділ/об'єднання)
5.TD/Doc015 - шаблони які запускаються, коли вид документації 015 (зміна цільового)
6.TD/Doc020 - шаблони які запускаються, коли вид документації 020 (інвентаризація)

Також є папка-довідник TD/Doc Довідник, де за замовчуванням знаходяться такі файли:

  •     Всі змінні.dmf - це наглядний перелік майже усіх змінних (більше 400) та їх готових значень по конкретному файлі XML
  •     Таблички експлікацій.dmf - шаблон з готовими експлікаціями.
  •     Табличка параметрів.dmf - шаблон, де знаходиться зразок об'єкта, в якому автоматично заповнюються параметри.
  •     Чистий план.dmf - шаблон, на основі якого найпростіше робити інші різноманітні плани.
  •     Пісочниця.dmf - просто карта, де можна поекспериментувати із змінними

Щоб запустити шаблони із папки Doc Довідник, потрібно поле вид документації залишити порожнім та потім в діалоговому вікні вибрати однойменний пункт.

В папках TD/Doc, TD/Doc004, TD/Doc006, TD/Doc008, TD/Doc015 та TD/Doc020 знаходяться окремо для кожного виду документації вже готові:

Як вони виглядають по кожному з видів документації, можна переглянути ТУТ

До папок з шаблонами через пробіл можна додавати різні слова чи словосполучення. Наприклад, Doc004 ФОП, Doc004 ЦДЗК. Тоді, при формуванні, буде виводитися діалогове вікно такого вигляду:

  • ФОП
  • ЦДЗК

І, вибравши те чи інше, отримаємо відповідний звіт.

Аналогічно можна продублювати файл Константи.txt у папці TD - Константи ФОП.txt, щоб дані шаблони підтягували окремі реквізити виконавця робіт.

Так можна сортувати шаблони для різних потреб. Наприклад, в одну папку кинути частину шаблонів, які друкуються на початковому етапі і назвати її Doc Етап 1, іншу частину в папку Doc Етап 2 і тому подібне.

Створення шаблонів для Digitals (відео)

Для того, щоб додати свій шаблон, створіть чистий листок, вставте туди потрібний текст, і в текст вставте відповідні змінні (див. файл Змінні скрипту.xls в папці TD чи тут на сайті). Збережіть файл у форматі dmf (текстовий шаблон) чи dmt (графічний шаблон) в одній із папок Doc, чи створіть додаткову папку DocХХХ, де ХХХ - вид документації і збережіть в ній.

Для того, щоб вставити в документацію експлікації (угідь, суміжників, обмежень), відкрийте файл Digitals\TD\Doc\Таблички експлікацій.dmf і скопіюйте звідти одну із табличок у свій шаблон:

Також, доступні інші види експлікацій, які можна вставити просто в загальний текст як змінні:

Аналогічні змінні є і по обмеженнях.

Створення шаблонів для MS Word (відео)

Якщо ви вирішили створювати шаблони в зовнішньому редакторі, але не знаєте, що вибрати: Microsoft чи OpenOffice, то рекомендую другий варіант. Бо він не має обмежень у кількості змінних, та й він навіть простіший.

Для того, щоб створити шаблон для MS Word потрібно відкрити вже наявну чи створити нову сторінку в MS Word та зробити "злиття" MS Word та Exel, а саме:

1) Вибрати вгорі пункт меню Розсилки - Розпочати злиття - Майстер злиття...

2) В меню, яке появиться справа - Листи і внизу - Далі. Відкриття документа

3) Знову в меню справа - Поточний документ і внизу - Далі. Вибір одержувачів

4) І ще раз в меню справа - Використання списку - Огляд... та в діалоговому вікні, яке появилося вказати шлях до файлу Digitals\TD\Змінні скрипту.xls

5) У вікні Виділити таблицю вибрати пункт "Для злиття оптимізовано" *

*Оскільки у Microsoft є обмежена кількість колонок таблиці, що можуть підтягуватися для злиття (тільки 255, а змінних більше 400), то тому замість вкладки "Для злиття" використовуйте вкладку "Для злиття оптимізовано", порядок колонок якої можна налаштувати самостійно, видаливши те, що використовувати не збираєтеся, щоб вкластися в обмеження колонок. Тобто, дані з буферу обміну вставляємо на вкладці "Для злиття", вони автоматично підтягуються на на вкладку "Для злиття оптимізовано", а вже звідси у ваш шаблон Word.

6) У вікні Одержувачі злиття зняти галочку навпроти рядка "Змінні скрипту.xls - ОК.

7) Тепер ставимо курсор в тексті в тому місці, де мають появитися відповідні дані з XML (наприклад, ПІБ землевласника, адреса ділянки тощо) та вибираємо пункт меню, що вгорі посередині - Вставити поле злиття. Із списку вибираємо потрібну перемінну (значення перемінних див. в таблиці Digitals\TD\Змінні скрипту.xls на вкладці Список) і вставляємо її в текст. Повторюємо по усіх потрібних перемінних. Для відображення значень перемінних вибираємо пункт меню вгорі - Попередній перегляд результатів.

8) Все. Шаблон готовий. Зберігаємо.

Процедура формування звіту за даним шаблоном виглядає так:
1. Запускаємо формування звіту, вибираємо тип шаблонів Тільки буфер обміну (або інший тип з включеним буфером обміну в налаштуваннях).
2. Після інформації "Дані скопійовано в буфер обміну"  автоматично відкриється файл Змінні скрипту, в якому на аркуші Для злиття треба виділити першу клітинку під заголовком і натиснути Ctrl+V (Вставити), зберегти даний документ. та закрити(!).
3. Відкрити створений шаблон, вибрати пункт РозсилкиПопередній перегляд результатів, як описано вище.

Створення шаблонів для Open Office Writer (відео)

Спершу треба відкрити файл Digitals/TD/Змінні скрипту.xlsx та зберегти у форматі .ods

Щоб створити шаблон для OOWriter, потрібно:

1. Перейти в меню Вставити - Поля - Додатково

2. Закладка База даних - Додати файл бази даних: Огляд - вибрати файл Digitals/TD/Змінні скрипту.ods

3. Натиснути "+" на пункті Змінні скрипту, який появиться після попередньої дії та Для злиття
4. Вибирати потрібні перемінні, клацаючи два рази мишкою на них, перед тим поставивши в документі курсор в те місце, де треба перемінну.

Процедура формування звіту за даним шаблоном виглядає так:
1. Запускаємо формування звіту, вибираємо тип шаблонів Тільки буфер обміну (або інший тип з включеним буфером обміну в налаштуваннях).
2. Після інформації "Дані скопійовано в буфер обміну"  автоматично відкриється файл Змінні скрипту, в якому на аркуші Для злиття треба виділити першу клітинку під заголовком і натиснути Ctrl+V (Вставити), та зберегти даний документ.
3. На шаблоні перейти в меню Вигляд - Джерела даних або просто F4
4. Вибрати рядок з даними та натиснути кнопку Дані в поля:

Див. інструкцію щодо встановлення та стартових налаштувань модуля
Див. історію оновлень модуля

Ціна скрипту разом із шаблонами, які йдуть в комплекті - 900 грн

Щоб придбати скрипт собі чи отримати техпідтримку, пишіть на email: fendak@ukr.net.
Телефон для довідок: (097) 547-48-55.
Скрипт компілюється під ключ ліцензії Digitals. Його можна переглянути в меню Допомога - Про програму. Програма має бути нової версії.
Категорія: Шаблони | Переглядів: 42240 | Додав: Микола | Рейтинг: 4.6/9
Всього коментарів: 4091 2 3 ... 8 9 »
avatar
0
409 Микола • 18:09, 03.11.2023
Модуль оновлено (4.12). Про оновлення ТУТ
avatar
405 tatakuhar • 18:17, 20.10.2023
Добрий день. У зв'язку з блокуванням сайту kadastr.live, тепер не формується схема розташування, так як раніше, з нанесеними зареєстрованими ділянками, чи знайшли вже вихід з ситуації?
avatar
406 ryvol75 • 10:15, 21.10.2023
Для початку можна змінити провайдера.
Я вимкнув у себе на ПК мережеву карту.
На телефоні включив точку доступу і підключився по Wi-Fi до телефону.
Мобільний оператор KS на сьогодні іще не заблокував доступ до сайту.
Лайф і Водафон я не перевіряв.
Хто "не в темі", можна почитати тут:
https://www.facebook.com/groups/zemelnepravoukraine/permalink/6674764432559073/
avatar
407 ryvol75 • 10:19, 21.10.2023
Для перегляду у браузері (провайдер Укртелеком) сайт відкриває Mozilla Firefox.
Opera, Google Chrome та Microsoft Edge - не відкривають.
avatar
0
408 Микола • 13:08, 21.10.2023
Добрий день. На даний час розробляю алгоритм, який дозволить формувати це викопіюваня офлайн на основі скачаної вами і збереженої у вас на комп'ютері карти з kadastr.live. Скачайте собі карту по вашому регіоні.
А взагалі, викопіювання з кадастру можна і не додавати в документацію. Воно не є обов'язковим документом в складі документації.
avatar
403 Kochyr • 21:09, 10.09.2023
Доброго дня. Де можна скачати шаблони "Робочий інвент план" та "Зведений інвент план" для А4 формату?
avatar
1
404 Микола • 13:28, 12.09.2023
Доброго дня! В таких шаблонах не було потреби, оскільки згідно пунктів 13 та 22 Порядку проведення інвентаризації земель "Робочий та зведений інвентаризаційні плани не складається у разі інвентаризації окремої земельної ділянки (окремих земельних ділянок), державної інвентаризації земель та земельних ділянок." (окрім випадків наявності на земельній ділянці меліоративних земель). Тому дані плани донедавна (до появи вимогли показувати меліорацію) були неактуальні при інвентаризації одної і більше земельних ділянок. Їх в документацію ми додавали тільки коли інвентаризувався цілий масив земельних ділянок де окрім наявних в кадастрі земель інвентаризувалися і землі, які не були раніше внесені в кадастр. А таке навряд чи влізлося б у А4 формат.

Водночас, коли відбувається зміна земельної ділянки, то червоним змінені межі, а чорним ті, що були до інвентаризації позначаємо на кадастровому плані.

Зараз (з 5 серпня 2022 року) коли Порядку інвентаризації земель внесли цілий ряд змін у зв'язку з введенням в кадастр меліоративних мереж і одним з обов'язковий пунктів даної документації є план меліоративних мереж, то мабуть уже доцільно зробити дані плани і у форматі А4. Бо якщо на ділянці наявна меліоративна мережа - то може це влізиться і в А4. Правда, у зв'язку з тим, що відомості про меліоративні мережі не так легко роздобути, не знаю, чи хтось їх уже додає в документацію. Додають, напевне тільки ті, які вже внесені в кадастр. А їх не так багато.

До речі, зверніть увагу, що в шаблон відсутній план відомостей про меліоративні мережі, які вимагаються віднедавна ст.57 ЗУ "Про землеустрій". Не забудьте вказати, що такі відомості відсутні. Невдовзі щодо цього в шаблони будуть внесені зміни.
avatar
401 malandtach • 15:15, 23.05.2023
Провівши редагування положення підписів (номера точок, довжини ліній) на кадастровому плані і зберігши, положення підписів переміщається назад. Як це відключити?
avatar
0
402 Микола • 16:21, 23.05.2023
див. коментар 376
avatar
394 aslogan15 • 09:45, 10.05.2023
Доброго дня. Запитаю тут, хтось закидає на реєстрацію проекти відведення ОСГ? а то одні того говорять що проекти розробленні до війни можна закидати і вони повним ходом закидають і їх реєструють.
avatar
395 malandtach • 09:55, 10.05.2023
По секрету - закидують, тільки нікому не кажіть, бо то не можна робити
avatar
398 ryvol75 • 18:39, 10.05.2023
Не пишіть нісенітницю.
Вкидати можна і ПОТРІБНО.
Ніякого секрету НЕМАЄ.
avatar
400 malandtach • 20:55, 10.05.2023
Мені по "секрету" сказали, то і я так пишу. А ви такі впевнені певно того, що не переглядали результати останніх засідань кваліф комісії, де декільком СІЗас забрали сертифікати за такі документації з головним аргументом позначки часу підписання обмінника. Того не вважаю дурницею - подаєте на свій страх і ризик
avatar
0
396 Микола • 16:02, 10.05.2023
Тільки ті, в яких договір на виконаня робіт був укладений до лютого 2022 року.
Нові ніби не можна.
avatar
399 ryvol75 • 18:45, 10.05.2023
Все на розсуд реєстратора...
Один дає відмову, а наступний реєструє...
Порада:
Доробляйте і вкидайте, все пройде як не за першим разом так за п'ятим (у нас і таке було)...
Держгеокадастр кожної області окремо-індивідуально давав "настанови" своїм реєстраторам, це видно по тому з якої області приходять пореєстровані за першим чи другим разом, а з якої і за п'ятим...
avatar
397 ryvol75 • 18:38, 10.05.2023
Тут немає ніякого секрету.
Всі проекти по наданих рішеннях "до війни", можна і ПОТРІБНО закидати.
Всі свої, які були не вкинуті, із грудня 2022 по сьогоднішній день, вкидали і вкидаємо (на сьогодні залишились ті де не було речового права на комунальні ділянки).
Держгеокадастр реєструє і дав вказівку реєстраторам "поменше відмов".
Реєстратори Черкаської області реєструють.
Бувають випадки, як і "до війни" що "тормознуті" реєстратори дають "дебільні відмови", далі вкидаємо повторно і все реєструється...
avatar
0
393 Микола • 21:51, 23.03.2023
Модуль оновлено (4.11). Виправлено ряд помилок. Про оновлення ТУТ
avatar
0
384 Микола • 19:29, 28.02.2023
Зверніть увагу, що сьогодні розробники Digitals оновили файл XMLNormal, додавши уже нові зміни по категорії, цільовому, угіддях та обмеженнях. Оновіть програму Digitals, щоб скрипт повноцінно міг підтягувати всі дані із закладки Інфо уже по новому.
avatar
385 riveve60 • 12:01, 01.03.2023
А що саме змінилось? Можна десь глянути?
avatar
386 ryvol75 • 12:47, 01.03.2023
Сама перша візуальна різниця:
У моєму доповненому мною Нормалі було 273 параметри (не беру до уваги параметри від -10 до 0),
у НОВОМУ їх вже 311...
Змінилась нумерація параметрів (відредагував у своїх шаблонах "посилання на параметри Р[***].
Прописав для деяких параметрів "посилання на Класифікатори". (можливо іще не всі...)
+ Нові зміни по категоріях, цільовому, угіддях та обмеженнях (як писав пан Микола).
У себе програму я не оновлював, а новий файл XMLNormal.dmf завантажив із сайту розробників: http://vingeo.com/update/rus/XMLNormal.dmf і замінив тільки файл.

і Т.Д. і Т.П.
avatar
387 riveve60 • 13:18, 01.03.2023
Велике дякую
avatar
388 ryvol75 • 13:20, 01.03.2023
Іще тут, від розробників:
про оновлення шаблону НГО
avatar
389 ryvol75 • 13:22, 01.03.2023
Оновлення шаблону для НГОВ шаблон XMLNormal.dmf додано шари та параметри необхідні для створення обмінного xml-файлу за оновленою методикою НГО земельних ділянок (Постанова КМУ №1147 від 03.11.2021р.). На даний час НКС не готова приймати такі обмінні xml-файли. Чекаємо реалізації відповідного функціоналу від розробників НКС. Для використання шаблону потрібно оновити Digitals.Приклад обмінного файлу http://vinmap.net/docs/7321082101_NGO.zipНові шари в шаблоні:"XML: НГО межа оціночної території 2022" містить межу відповідного населеного пункта/територіальної громади, параметри доступні цьому шару містять опис території, рік виконання оцінки та базові показники НГО оціночної території."XML: Оціночні райони 2022"призначений для меж оціночних районів, в параметрах об'єктів цього шару містяться ідентифікатор(номер) оціночного району та коефіціенти Км4 і Клк. Об'єкти цього шару мають повністю вкривати оціночну території, без накладок та розривів"XML: Природно-сільськогосподарські райони"призначений для меж природно-сільськогосподарських районів, в параметрах об'єктів цього шару містяться базові характеристики відповідного ПСГР. Об'єкти цього шару мають повністю вкривати оціночну території, без накладок та розривів, у переважній більшості випадків оціночна територія буде вкрита одним ПСГР."XML: Агровиробничі групи грунтів 2022"містить межі агровиробничих груп грунтів, в параметрах об'єктів цього шару містяться шифр агрогрупи та бали бонітету різних типів с/г угідь. Об'єкти цього шару мають повністю вкривати оціночну території, без накладок та розривів.Шари, які використовувались для НГО за застарілою методикою, залишились для сумісності.
avatar
avatar
379 ryvol75 • 19:01, 24.02.2023
Яка відмінність між собою шаблонів "27 План відведення" у папках Doc004 від Doc015?
avatar
378 ryvol75 • 18:54, 24.02.2023
Вітаю.
Підкажіть, будь ласка, які зміни додано до шаблону "Кадастровий план", чи можна їх самому додати у свій шаблон, чи простіше Ваш шаблон відредагувати під себе, тому що "Універсальний Кадастровий план" наче трішне "НЕ універсальний".
Наприклад:
- для ПЗ-004 бажано залишить Цільове призначення "Існуючий стан" і "Згідно проекту" (реєстратори будуть по різному трактувать одне цільове, одним потрібно до відведення, другим те що по проекту...);
- Експлікація угідь "ДО"-відведення не стосується документації 004, 006, 008, 020, а лише для 015.
avatar
0
380 Микола • 21:09, 24.02.2023
насправді там все універсально:
1) цільове призначення у випадку з проєктом відведення автоматично прописується як існуюче і проєктне (там використана спеціальна нова змінна);
2) експлікація до відведення скриптом автоматично приховується якщо вид документації технічка;
3) так автоматично міняються місцями написи про перенесення в натуру меж.

Простіше, напевне, перенести ваші зміни в цей кадастровий план, бо у іншому випадку доведеться:
1) перенести скрипт обробки подій
2) перенести окремі шари для обмежень, в які скрипт переводить стандартний шар для того, щоб були різні кольори
3) налаштувати в скрипті висоту табличок для того, щоб коректно все переміщувалося.

Щодо пралу відведення - він у двох папках ідентичний. Чому він два рази? Тому, що для технічки його не треба і через це його не можна було кинути в папку Doc. А для двох видів проєкту його треба - тому два рази.
avatar
381 ryvol75 • 21:31, 24.02.2023
Дякую за роз'яснення.
Я там трішки напутав і написав що Експлікація угідь "ДО"-відведення стосується 015, насправді зміна угідь виконується поки тільки за Еколого-економічним... 025, більш ніяким ПЗ чи ТД угіддя не змінюються (можливо я не все знаю).
Якщо це все так, чи можна щоб дві експлікації залишались тільки за умови коли ПЗ = 025, а при інших (не 025) табличка угідь "ДО" ховалась? Чи це вже зайві заморочки?
У ТД я тепер бачу тільки одну Експлікацію угідь, а в ПЗ цільве "До" та "Після" відведення.
avatar
0
382 Микола • 21:46, 24.02.2023
На практиці угіддя змінюються і проєктами відведення 004 та 015. Наприклад, розробляється квартал забудови. До відведення там були умовні сінокіс чи рілля, після відведення - 012.00 Землі, зайняті поточним будівництвом та відведені під будівництво (будівництво на яких не розпочато). Але якщо робимо проєкти по с/г землях, то вказуємо до і після однакове угіддя. Можливо, зараз до питання існуючих і проєктних угідь кадастрові реєстратори вже так прискіпливо не чіпляються, але в один час, пам'ятаю, то була жесть. Тому і було придумано показувати одночасно дві експлікації угідь в проєктах відведення.
Але дискусія про те, які угіддя потрібно показувати в проєктах 004 досі не зникла. Одні продовжують вважати, що правильно вказувати проєктні. Інші - що треба вказувати існуючі. Тому одночасно два - це як компроміс.

P.S. На даний час дві експлікації будуть в будь-якому проєкті, якщо в назві документації міститься слово "проект", в тому числі і по 025.
avatar
383 ryvol75 • 22:08, 24.02.2023
Так, пам'ятаю "жесть" із Кад.планами, тому і перепитував...
Я вже "прогнав" різні документації 004, 006, 015... 
Все працює, все влаштовує...
Дякую Вам за відповідь і за вашу працю.
avatar
0
377 Микола • 20:12, 23.02.2023
Всі оновлені у версії 4.10 шаблони (в тому числі А3, які автоматично не оновлювалися), можна Доступно тільки для користувачів.
avatar
0
370 Микола • 13:34, 21.02.2023
Модуль оновлено (4.10). Про оновлення ТУТ
avatar
371 sg250982 • 20:26, 21.02.2023
Добрий вечір! Підкажіть будь ласка при формуванні оновленого кадастрового плану після зберігання редаговані проміри земельної ділянки стають знову в хаотичний порядок. В чому може бути проблема?
avatar
0
372 Микола • 21:12, 21.02.2023
Добрий вечір! Не зовсім зрозумів питання. А чому знову? Вони що у вас з самого початку хаотично були? Проміри скриптом  створюються горизонтально на відстані 3 пункти від контура ділянки так, як на скриншоті в Що нового?. Так само вони створюються Допоміжною панеллю інструментів для формування документації. У вас вони якось по-іншому створюються?

Якщо ви хочете змінити проміри, то це можна зробити тільки в скрипті кадастрового плану. Знайдіть там (меню Карта - Скрипт обробки подій) такі рядки:
@Map.Selected.CreateCaptions -10 1 1 1 1 3 3
@Map.Selected.CreateCaptions -9 1 2 1 1 1.5 1.5

3 3 - це відстані промірів довжин ліній від контура ділянки
1.5 1.5 - це відстані підписів поворотних точок.
Але якщо будете змінювати, то змінюйте у двох місця по коду - зразу і в підписах обмежень, щоб співпадали.
avatar
374 sg250982 • 23:32, 21.02.2023
Проблема якщо в ділянці багато промірів масштаб ділянки малий тоді як починаїш їх розсувати щоб не налазили один на одного. Після зберігання кадастрового плану проміри всі вертаються в початкову позицію. До оновлення зберігало кореговані проміри так як їх підтягнув
avatar
0
375 Микола • 01:36, 22.02.2023
Виправив.
Щоб скрипт заново скачав шаблони, відкрийте файл Digitals\TD\Scripts\ControlUpdate.txt, поставте в ньому цифру 409 та збережіть.
avatar
373 vitaliivenher • 23:14, 21.02.2023
Добрий вечір
Чи могли б ви відносно цих змін переробити ще й альтернатині шаблони кад плану (А3h і А3v), а також план обмежень А3
А також цікавлять *.txt "Zakony" в папці List i в скрипті XML відносно нових змін.

P.S. Як жеж мені "подобаються" всі ці їхні зміни, а точніше темпи і їх періодичність!!!
avatar
0
376 Микола • 01:45, 22.02.2023
Щодо файлу Zakony.txt - його не було потреби оновлювати, бо зміни щодо обмежень є тільки по сервітутах, а вони в даному довіднику не прописані, бо встановлюються згідно договору.

Щодо скрипту XML - там спершу розробники Digitals мають внести зміни в програму Digitals, щоб вона могла зберегти нове угіддя і нове обмеження. Та й там фактично треба додати тільки одне угіддя і одне обмеження. Адже в XML і так прописуються тільки коди без назв, а коди не змінилися ні по категорії, ні по цільовому, ні по інших обмеженнях. Але пізніше пропишу і змінені назви, звичайно.

Оновлені шаблони (в тому числі А3) Доступно тільки для користувачів
Відповідь: 
avatar
391 Анонімно • 22:22, 02.03.2023
Доброго вечора.
У Вас у скрипті мабуть пропущене угіддя 003.06 Степи
avatar
0
392 Микола • 15:45, 03.03.2023
Добрий день!
Справді це угіддя упущено. Дякую. Буде виправлено.
avatar
367 zemandrejko • 09:55, 07.02.2023
Привіт! чи можливо змінювати масштаб у викопіюванні щоб змінювались і сусідні ділянки з кадастр лів
avatar
368 ryvol75 • 10:03, 07.02.2023
Вітаю.
Я про таке не думав, а коли мені було потрібно викопіювання зробити не 1:5000, то зробив додаткові два шаблони із масштабом 1:2000 та 1:10000.
avatar
0
369 Микола • 18:01, 07.02.2023
Це можна зробити ось цим скриптом (кнопка №4 у вигляді букви "М"). Якщо у вас він не змінює масштаб сусідніх ділянок, то скачайте його ще раз із сайту. Він був виправлений в один час. Але він буде змінювати сусідні ділянки тільки при умові, що вони в шарі id12496901 (стандартний ID файлів *.JSON). Якщо вам потрібно, щоб змінювало ділянки, які з іншим id, то їх треба дописати в скрипті в такому рядку:
@Map.SelectLayer $LayerArrow id70000 id70001 id70002 id70003 id70004 id70005 id70006 id70007 id70008 id70009 id70010 id10000 id20000 id30000 id50000 id700200 id700201 id700202 id700203 id700204 id700205 id700206 id700207 id70040 id12496901

Ще там один нюанс, що якщо зробити дрібніший масштаб, то тоді ситуація з kadastr.live не буде покривати весь квадрат викопіювання. Щоб це виправити, можна поступити таким чином:
1. У файлі Digitals\TD\Scripts\KadLive\Setup.txt додайте рядок 4, якщо його у вас немає:
Коефіцієнт розмаху завантаження ділянок(1-8)=1
Замість 1 поставте число 3 чи більше. Тоді скрипт буде завантажувати ширшу ситуацію (у 3 рази більшу, але довше буде це робити).
2. Після того, як викопіювання сформувалося, виберіть один раз Правка - Відмінити (або відповідна стрілка - Крок назад). Це скасує обрізку того, що за рамкою.
3. Аж тепер змінюйте масштаб на той, який потрібно.
avatar
0
366 Микола • 21:04, 17.01.2023
Модуль оновлено (4.09). Про оновлення ТУТ
avatar
364 Kochyr • 16:12, 11.01.2023
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, що це за договір про поділ спільного майна зазначений в п.54 Постанови № 1127від 25 грудня 2015 р. 

Для державної реєстрації права власності на нерухоме майно, утворене у результаті поділу іншого нерухомого майна чи виділу в натурі частки з іншого нерухомого майна, що перебуває у спільній власності, та має наслідком припинення права спільної власності для усіх або одного із співвласників, що здійснює виділ у натурі частки, також подається договір про поділ спільного майна чи відповідно договір про виділ у натурі частки із спільного майна або рішення суду.
avatar
365 Анонімно • 10:57, 12.01.2023
Це трохи недоколихане наше законодавство, якщо в людей спільна сумісна будівля і частки не виділені в окрему одиницю (тобто по 1/2 і 1/2 а не 1 частка).
В 1 частку виводить БТІ, після чого виготовляють технічний паспорт де і видно по якій стіні буде йти поділ. А в НАШЕ завдання входить потім поділити земельну ділянку по відношенню вже розділеної будівлі.
А тут вже і повертаємось до наших "тапків" (договір про поділ спільного майна). Оскільки при простому поділі земельної ділянки появиться дві зем ділянки але речове право на них так і лишиться по 1/2 і 1/2 на кожну з ділянок, а наша ціль щоб у кожного з власників появилась своя частина землі. Для цього і використовують договір про поділ спільного майна, який виготовляє нотаріус і чітко описує яка і кому натежить та чи інша частка. На вихлопі після поділу маємо дві окремі частки будівлі, і окремі частки землі на окремих громадян.
avatar
361 brodvolod • 14:30, 17.11.2022
чи можна вручну оновити модуль документація
avatar
0
362 Микола • 18:55, 17.11.2022
Перейдіть в Що нового? і прокрутіть в самий низ сторінки. Там написано, як оновити скрипт вручну.
avatar
360 malandtach • 13:48, 17.11.2022
Модуль сам оновився, але на 1 сторінці - отаке виходить: "....не обтяжена сервітутами та має обмеження у використанні (санітарно-захисна зона навколо (уздовж) об'єкта енергетичної системи (01.05.1) площею 0.004 га001name001name002name003name004name 005name006name007name008name009name), прав третіх осіб на використання земельної ділянки  немає."
avatar
0
363 Микола • 18:55, 17.11.2022
Була помилка.
Скачайте цей архів і розпакуйте його в папку Digitals із заміною файлів.
avatar
0
359 Микола • 19:06, 16.11.2022
Модуль оновлено (4.08). Про оновлення ТУТ
avatar
0
358 Микола • 17:47, 17.10.2022
Можливість скачувати файли *.geojson з kadastr.live знову відновлено!
avatar
0
357 Микола • 12:17, 15.10.2022
Оскільки на даний час сайт kadastr.live не дає можливості скачувати файли geojson, щоб модуль "Документація" не видавав різних помилок, відключіть дану опцію:
avatar
352 ryvol75 • 22:25, 11.10.2022
Я правильно зрозумів, що оновлений модуль 4.07, потрібний для нових версій Digitals?
avatar
0
353 Микола • 09:49, 12.10.2022
По суті так. Але на старих також не помішає.
avatar
354 ryvol75 • 10:50, 12.10.2022
Дякую за відповідь.
У мене зпрацювало Автоматичне оновлення і я вчора оновив у себе Модуль до версії 4.07.
Все працює, як і на 4.06.
Digitals не оновлюю (закінчився термін) чекаю суттєвих змін від Вінниці, а потім оновлюсь...
Із новими можливостями "вибір шаблонів" ознайомлений, але поки користусь "Текстові/Графіка/1/2/3"
avatar
355 ryvol75 • 00:09, 14.10.2022
Микола Ярославович, сьогодні (після останнього оновлення модуля документація) не хоче читати інформацію із https://kadastr.live/ при включеній опції "Читати інфу з карти kadastr.live "так"".Можливо у Вас є варіанти вирішити цю проблемку.
Вибачте, будь ласка, якщо я не перший Вас турбую із цим питанням.
avatar
0
356 Микола • 00:41, 14.10.2022
Сьогодні сервер kadastr.live перестав відповідати, в тому числі і при ручному завантаженні в браузері (коли натиснути на кнопку Завантажити геометрію в geojson). Видає по черзі такі повідомлення:
1) не вдалося змінити розмір сегмента спільної пам'яті "/PostgreSQL.606819749" до 16777216 байт: на пристрої не залишилося місця

2) підключення до сервера на "kadastr.live" (116.202.226.29), порт 12321 не вдалося: FATAL: вибачте, вже забагато клієнтів

Скоріш за все це через перенавантаження на сервер.
1-20 21-40 41-60 ... 141-160 161-170
avatar